توضیح یک عضو شورای امنیت کشور درباره زمان برقراری اینترنت

اجتماعی
توضیح یک عضو شورای امنیت کشور درباره زمان برقراری اینترنت

یک عضو شورای امنیت کشور تاکید کرد که برقراری مجدد اینترنت نیازمند یک تصمیم جمعی است و با توجه به گزارشات از وضعیت ثبات در کشور در این زمینه به زودی تصمیم گیری خواهد شد.

محمد جواد کولیوند در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این پرسش که اینترنت چه زمانی مجددا وصل خواهد شد؟، گفت: بحث امنیت در اولویت کشور قرار دارد و از هر موضوع دیگری مهم تر است. اگر لازم باشد باید همه چیز فدا شود تا مردم در فضایی امن زندگی کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه «نباید اجازه داد تا هیچ چیزی مخل آرامش مردم در زندگی روزمره آنان شود» اظهار کرد: در جلسه شورای امنیت کشور تصمیم بر قطعی اینترنت گرفته شد. البته در این زمینه رتبه بندی انجام شده و شرکت ها و کسب و کار هایی که با اینترنت سر و کار دارند، برای دسترسی به اینترنت در اولویت هستند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تصریح کرد: زمانی اینترنت به طور سراسری برقرار می شود که آرامش به کشور بازگردد. شبکه ملی اطلاعات داخلی نیز اکنون برقرار است و بخشی از اپلیکیشن ها نظیر اسنپ با آن به کار خود ادامه می دهند.

کولیوند در ادامه تاکید کرد: تصمیم قطع اینترنت یک تصمیم جمعی بود و تصمیم گیری برای برقراری مجدد آن نیز به تصمیم جمع و وضعیت کشور باز می گردد. قطعا به زودی با توجه به گزارش های واصله از نقاط مختلف در شورای امنیت در این زمینه تصمیم گیری خواهد شد.

بازدید اپلیکیشن 192 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

۱۲هزار امضا برای انتقال باران ‌به یتیم‌خانه شامپانزه‌ها ۱۲هزار امضا برای انتقال باران ‌به یتیم‌خانه شامپانزه‌ها
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، فاطمه رجبی | سه سال و سه ماه پیش بعد از ۱۵سال باغ وحش ارم شاهد تولد یک نوزاد شامپانزه بود. از آن روز به بعد پای حاشیه‌هایی برای بچه شامپانزه تازه به دنیا آمده به میان آمد حتی پای او به دادگاه هم باز شده است…...
دستگیری زوج سرایدار با پرونده سرقت چهار میلیاردی دستگیری زوج سرایدار با پرونده سرقت چهار میلیاردی
اجتماعی
رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ماجرای بازداشت سارقانی که در پوشش سرایداری، اقدام به سرقت چهار میلیاردی کرده بودند، را تشریح کرد. به‌گفته سردار کیوان ظهیری حدود ۱۰روز پیش خبری مبنی بر سرقت از یک خانه ویلایی در محله قلهک به پلیس ۱۱۰ واصل شد که تیمی از مأموران کلانتری…...
گفتگو‌ با دختر مکانیک ماشین‌های سنگین گفتگو‌ با دختر مکانیک ماشین‌های سنگین
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، هانیه درویش| مکانیکی، شغلی است که آوازه‌اش همیشه به نام مردان بوده، همچنین جایی است که همیشه عادت کرده‌ایم مردانی با لباس‌های روغنی و دست‌های سیاه از کار در آن مشغول باشند. اما اگر در این گاراژهای مکانیکی دختر یا دخترهایی دیدید که مشغول کار هستند‌، تعجب…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید