توضیحات پلیس پیرامون وقوع دو قتل در یاسوج

اجتماعی
توضیحات پلیس پیرامون وقوع دو قتل در یاسوج

مهر: جانشین انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص وقوع دو فقره قتل در شهرستان‌های کهگیلویه و گچساران در چند روز گذشته و انتشار شایعات، توضیحاتی در راستای شفاف سازی موضوع مطرح کرد.

سرهنگ کیقباد مصطفایی، افزود: ساعت ۲ و ۵۰ دقیقه روز جمعه ۲۹ / ۹ / ۹۸ مأموران انتظامی شهرستان کهگیلویه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک فقره تیرخوردگی منجر به فوت فردی به هویت معلوم در یکی از روستاهای توابع شهر دهدشت مطلع شده که بلافاصله موضوع در دستور کار قرار گرفت.

مصطفایی تصریح کرد: تحقیقات اولیه حاکی از قتل فرد مذکور بود که با هماهنگی مقام قضائی، مظنون به قتل که همسر سابق مقتول بود، دستگیر و در اعترافات خود انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی عنوان و اسلحه بکار رفته نیز کشف و پرونده به همراه متهمه و دیگر همدستان احتمالی، به مرجع قضائی اعاده و در حال رسیدگی است.

جانشین انتظامی استان در ادامه بیان داشت: متعاقب این موضوع، مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران در ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه روز شنبه ۳۰ / ۹ / ۹۸، از وقوع یک فقره درگیری مسلحانه منجر به قتل و جرح راننده و سرنشین یک دستگاه خودرو سمند در محله کارکنان گچساران مطلع که با هماهنگی مقام قضائی، سریعاً عاملین قتل که دو برادر بودند شناسایی و دستگیر و سلاح بکار رفته نیز کشف شد.

وی افزود: قاتل انگیزه خود را تشخیص نادرست در شناسایی مقتول با فردی که قبلاً برادر وی را تهدید کرده بود اعلام و ضمن ابراز ندامت بیان داشته که در شناسایی فرد مورد نظر اشتباه کرده که پرونده در مرجع قضائی مفتوح و در حال رسیدگی می‌باشد.

مصطفایی گفت: در ادامه وقایع مذکور، در ساعت ۱۵ و ۱۴ دقیقه روز دوشنبه مورخه ۱ / ۱۰ / ۹۸ جسد فردی به هویت معلوم در زمینهای کشاورزی واقع در جاده قدیم دهدشت به بهبهان کشف که آثار ضرب و جرح مشهود در جسد احتمال قتل وی را تقویت می‌کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: موضوع با هماهنگی مقام قضائی تحت پیگیری ویژه پلیس قرار دارد که امیدواریم در کمترین زمان ممکن زوایای پنهان قضیه روشن و قاتل یا قاتلین احتمالی شناسایی و دستگیر شوند.

جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: آنچه حائز اهمیت است بر اساس تحقیقات انجام شده، دو فقره قتل و کشف جسد مذکور هیچ ارتباطی با یکدیگر نداشته و پلیس استان در کمتر از ۲۴ ساعت قاتلان دو قتل اولیه را شناسایی و دستگیر و تحویل مقامات قضائی نموده و موضوع و چگونگی کشف جسد در ورودی شهر دهدشت نیز تا روشن شدن زوایای پنهان قضیه در دستور کار ویژه پلیس قرار دارد.

این مقام مسئول در پایان توصیه نمود: مردم شریف و عزیز استان به شایعات و اخبار کذب توجه ننموده و از دامن زدن به شایعات خودداری نمایند.

بازدید اپلیکیشن 37 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

بارش مجدد برف در کشور از جمعه بارش مجدد برف در کشور از جمعه
اجتماعی
مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر جمعه در آذربایجان غربی، کردستان، آذربایجان شرقی و کرمانشاه و روز شنبه در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، اردبیل، ‌زنجان، کرمانشاه، تهران، البرز و قزوین بارش برف داریم. صادق ضیائیان در گفت‌و‌گو با فارس‌ در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور، اظهار داشت:…...
رمز گشایی یک قتل پس از کشف جسد سوخته رمز گشایی یک قتل پس از کشف جسد سوخته
اجتماعی
جسد سوخته‌ای که در نزدیکی یکی از روستاهای مینودشت از شهرستان‌های استان گلستان کشف شد پشت پرده یک جنایت خانوادگی را فاش کرد. به گزارش ایسنا، حسینعلی ایزد دادستان عمومی و انقلاب مینودشت در این رابطه اظهار کرد: پس از کشف جسدی در یکی از کوهستان‌های مینودشت از شهرستان‌های استان…...
مخدوش‌کنندگان پلاک خودرو حتما این خبر را بخوانند! مخدوش‌کنندگان پلاک خودرو حتما این خبر را بخوانند!
اجتماعی
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت گفت: رانندگانی که اعداد و ارقام پلاک خودروی خود را تغییر دهند، باید خلافی پلاک جدیدی را که با آن مرتکب تخلف شدند نیز پرداخت کنند. سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی وکنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت به طرح…...

پاسخ دهید