تورهای ترکیه لغو شد

اجتماعی
تورهای ترکیه لغو شد

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، تورهای گردشگری ترکیه لغو شد، اما هنوز در خصوص لغو پروازها به این کشور تصمیمی گرفته نشده است.

مقصود اسعدی سامانی افزود: پروازها برای هموطنانی که جهت انجام امور ضروری به ترکیه سفر می‌کنند به صورت رفت و برگشت بین دو کشور همچنان ادامه دارد و قطع نخواهد شد.

وی گفت: با توجه به لغو تورهای ترکیه ممکن است بخشی از پروازها کاهش پیدا کند، اما متناسب با تقاضای مسافران، پروازها به مقصد این کشور همچنان برقرار خواهد ماند.

سامانی افزود: ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت کشور تصویب کرده‌اند که تورهای گردشگری به مقصد شهرهای ترکیه لغو شود، اما این امر به معنای لغو پروازها نیست.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی و هلیکوپتری افزود: مسافرانی که قصد سفر به ترکیه و یا بازگشت از این کشور را دارند، در واحدهای بهداشت مرزی مستقر در فرودگاه‌ها مکلف به ارائه تست منفی کرونا هستند و در صورت همراه نداشتن تست، از آن‌ها تست کرونا به عمل می‌آید.

بازدید اپلیکیشن 6 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

همراهان بیمار پزشک اورژانس را چنان زدند که بیهوش شد همراهان بیمار پزشک اورژانس را چنان زدند که بیهوش شد
اجتماعی
ایسنا نوشت: پزشک عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت از ضرب و شتم خود توسط همراهان یک بیمار خبر داد. سلمان مهمدی در خصوص جزییات این خبر اظهار کرد: دو شب قبل در اورژانس شیفت بودم که یک بیمار تصادفی را به اورژانس آوردند. وی افزود: نزدیک به ۹ نفر همراه…...
جزئیات شلیک به رئیس پلیس مواد مخدر آبادان جزئیات شلیک به رئیس پلیس مواد مخدر آبادان
اجتماعی
خبرگزاری صدا و سیما: رئیس پلیس مواد مخدر آبادان امروز هدف گلوله یک فرد مسلح ناشناس قرار گرفت. به نقل از یک منبع آگاه، حادثه شلیک به سروان نظری رئیس پلیس موادمخدر آبادان امروز در جاده خرمشهر و هنگام عزیمت او به محل کارش رخ داد. در این حادثه رئیس…...
دستگیری هشت دلال بازار مرغ توسط پلیس دستگیری هشت دلال بازار مرغ توسط پلیس
اجتماعی
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از ورود پلیس به ماجرای احتکار و گرانفروشی مرغ خبرداد و اعلام کرد که از روز گذشته تا کنون هشت دلال عمده را نیز دستگیر کرده‌اند. سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت: به دنبال نوسانات ایجاد شده در قیمت مرغ و کم…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید