تهدید بازیکنان تیم ملی برای حذف استوری جنجالی؟

ورزشی
تهدید بازیکنان تیم ملی برای حذف استوری جنجالی؟

همزمان با موضع گیری تند دبیرکل فدراسیون فوتبال و سرپرست تیم ملی در خصوص انتشار استوری اعتراض آمیز بازیکنان تیم ملی، خبری عجیب در محافل ورزشی منتشر شده که باعث شگفتی اهالی فوتبال شده است! گفته می‌شود به دلیل بازتاب بسیار زیاد اعتراض بازیکنان تیم ملی به برخی چهره‌های سیاسی، برخی مسوولان بلند پایه فوتبال ایران با بازیکنان یا بستگان درجه یک آن‌ها تماس گرفتند تا به این ترتیب استوری مورد نظر از صفحه شخصی بازیکنان تیم ملی حذف شود.

البته هیچ یک از ملی پوشان تیم ملی تاکنون نسبت به این اتفاق واکنشی نشان ندادند و تنها سردار آزمون و سعید عزت اللهی استوری منتشر شده را حذف کردند تا شائبه‌ها در این خصوص افزایش یابد. حالا توقع بزرگ از فدراسیون فوتبال این است در صورت عدم صحت این ماجرا، موضوع را در اسرع وقت تکذیب کنند در غیر این صورت توضیح روشنی به افکارعمومی ارائه شود چه فرد یا افرادی بر اساس چه منطقی با بازیکنان تیم ملی یا اعضای خانواده آن‌ها تماس گرفتند که استوری مورد نظر حذف شود.

بازدید اپلیکیشن 57 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. تو ترکی مثلی که میگه از ناهارمون مشخصه شام چی داریم(ناهاردان بلی دی شاما نه وار)…خدایی این تیم ملی ماست? کو وحدت..کو اتحاد..کو هم دلی..کو اراده..با هر کسی مصاحبه میکنن ترس از ۳ تیم همگروهی خفتشون کرده… خدا کند ابرومان حفظ شود… سزبازان وطنید شماها…کمی حججی وار باشید. بخدا ترس بزرگترین دشمن است.. سرباز ایران جان میدهد.. نه که از الن بگویید که تیمایی خیلی بزرگین…

پاسخ دهید