تنبیه عجیب برای دخترخاله!

اجتماعی
تنبیه عجیب برای دخترخاله!

ایران نوشت: ۲۴ دی امسال زن جوانی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گفت: مردی نقاب دار ناگهان وارد خانه‌ام شد و تلفن همراه گران قیمتم را سرقت کرد.

پس‌از اعلام این گزارش پرونده با موضوع سرقت به عنف تشکیل و برای رسیدگی تخصصی با دستور مقام قضایی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ کارآگاه «قاسم دستخال» رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت در این باره گفت: مأموران در گام نخست از تحقیقات، متوجه شدند شاکی با پسرخاله‌اش فرهاد ۲۷ ساله به علت مشکلات خانوادگی قطع رابطه کرده است. وی در تحقیقات گفت: فرهاد خواستگار خواهرم بود اما از آنجایی که او بیکار است و وضع مالی خوبی ندارد من مانع ازدواج او با خواهرم شدم.

کارآگاهان به‌دنبال اظهارات شاکی موفق به شناسایی مخفیگاه فرهاد در محدوده تجریش شدند و با دستور مقام قضایی او را ۲ روز پس‌از سرقت دستگیر و در بازرسی از محل سکونتش گوشی تلفن همراه شاکی را نیز کشف کردند.

متهم نیز برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه یکم منتقل شد و به جرم ارتکابی اعتراف کرد. او در خصوص انگیزه خود گفت: من خواستگار دختر خاله‌ام بودم ولی به خاطر دخالت‌های خواهرش این خواستگاری بهم خورد. دختر خاله‌ام حتی بعد از این ماجرا در فضای مجازی شروع به تخریب شخصیت من کرده و با تهمت و افترا مطالبی کذب علیه من منتشر می‌کرد من هم برای اینکه او را تنبیه کنم گوشی موبایلش را سرقت کردم.

باتوجه به اعتراف صریح متهم به بزه ارتکابی وی با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی روانه زندان شد.

بازدید اپلیکیشن 140 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

اختلاف‌نظر درباره تاثیر یک دارو بر کرونا اختلاف‌نظر درباره تاثیر یک دارو بر کرونا
اجتماعی
خبرگزاری تسنیم: کریم همتی، سرپرست جمعیت هلال احمر از واردات ۲ میلیون کپسول «تامی‌فلو» و ۶۰۰ هزار قرص کلترا از سوی سازمان تدارکات پزشکی این جمعیت تا پایان هفته جاری به کشور خبر داد. وی ادامه داد: هلال احمر با یک برنامه‌ریزی اقتضایی و به‌صورت جدی وارد بحث کرونا شده…...
چرا مردم در‌ خانه نمی‌مانند؟ چرا مردم در‌ خانه نمی‌مانند؟
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، مصطفی آرانی | گزیده یک تحلیل سیاسی درباره عدم استقبال مردم از‌ قرنطینه خانگی.حمیدرضا جلائی‌پور چهره سیاسی اصلاح طلب و استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران در یادداشتی در کانال تلگرامی اش نوشت: نظرسنجی اخیر در تهران نشان می‌دهد پنجاه در صد مردم هنوز ضرورت خانه‌نشینی برای پیشگیری…...
محورهای ورودی مازندران دوباره مسدود شد محورهای ورودی مازندران دوباره مسدود شد
اجتماعی
مهر: تردد مسافران و ورود خودروهای غیربومی به مازندران به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا دوباره در تمامی محورهای ورودی مازندران ممنوع شد سید محسن هاشمی رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران اظهار داشت: در حال حاضر تردد کلیه خودروها به استثنای پلاک‌های عمومی، حاملان مواد سوختی و غذایی در تمامی…...

پاسخ دهید