تنبیه عجیب برای دخترخاله!

اجتماعی
تنبیه عجیب برای دخترخاله!

ایران نوشت: ۲۴ دی امسال زن جوانی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گفت: مردی نقاب دار ناگهان وارد خانه‌ام شد و تلفن همراه گران قیمتم را سرقت کرد.

پس‌از اعلام این گزارش پرونده با موضوع سرقت به عنف تشکیل و برای رسیدگی تخصصی با دستور مقام قضایی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ کارآگاه «قاسم دستخال» رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت در این باره گفت: مأموران در گام نخست از تحقیقات، متوجه شدند شاکی با پسرخاله‌اش فرهاد ۲۷ ساله به علت مشکلات خانوادگی قطع رابطه کرده است. وی در تحقیقات گفت: فرهاد خواستگار خواهرم بود اما از آنجایی که او بیکار است و وضع مالی خوبی ندارد من مانع ازدواج او با خواهرم شدم.

کارآگاهان به‌دنبال اظهارات شاکی موفق به شناسایی مخفیگاه فرهاد در محدوده تجریش شدند و با دستور مقام قضایی او را ۲ روز پس‌از سرقت دستگیر و در بازرسی از محل سکونتش گوشی تلفن همراه شاکی را نیز کشف کردند.

متهم نیز برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه یکم منتقل شد و به جرم ارتکابی اعتراف کرد. او در خصوص انگیزه خود گفت: من خواستگار دختر خاله‌ام بودم ولی به خاطر دخالت‌های خواهرش این خواستگاری بهم خورد. دختر خاله‌ام حتی بعد از این ماجرا در فضای مجازی شروع به تخریب شخصیت من کرده و با تهمت و افترا مطالبی کذب علیه من منتشر می‌کرد من هم برای اینکه او را تنبیه کنم گوشی موبایلش را سرقت کردم.

باتوجه به اعتراف صریح متهم به بزه ارتکابی وی با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی روانه زندان شد.

بازدید اپلیکیشن 140 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ماموریت شیطانی زنی به نام سیما در تهران ماموریت شیطانی زنی به نام سیما در تهران
اجتماعی
رکنا: رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت گفت: متهمان با پرسه زنی در خیابان ها و معرفی خود به عنوان پلیس، از مال باختگان سرقت می کردند. سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال" گفت: فردی با مراجعه به کلانتری ۱۳۷ نصر شکایتی را با عنوان سرقت تحت پوشش مامور طرح کرد و…...
این روحانی همه فن حریف را بشناسید این روحانی همه فن حریف را بشناسید
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، هانیه درویش | گفت‌وگو با بهلول حسینی، روحانی‌ای که در ورزش‌های رزمی مقام‌آور است، شنا، تیراندازی و سوارکاری می‌کند و در هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان البرز مشغول فعالیت است. آنچنان عادت نداریم روحانیون را در جایگاه‌های ورزشی ببینیم اما همین چند وقت پیش خبر از انتخاب…...
اجرای حکم شلاق به دلیل «شرب خمر» در طبس اجرای حکم شلاق به دلیل «شرب خمر» در طبس
اجتماعی
خبرگزاری تسنیم: حجت الاسلام و المسلمین امیر زارع حسینی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان طبس در تشریح پرونده شرب خمر و اعمال خلاف شئونات اسلامی که توسط برخی افراد تور گردشگری رخ داده است گفت: روز جمعه ۱۱ بهمن ۹۸ یک تور گردشگری به شهرستان طبس سفر کرده بود که…...

پاسخ دهید