تماشا کنید | خلاصه بازی پرسپولیس و پیکان

ورزشی
video
play-sharp-fill
تماشا کنید | خلاصه بازی پرسپولیس و پیکان

تیم پرسپولیس در هفته سیزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز یکشنبه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم پیکان بود که این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعیلی‌فر، سیامک نعمتی، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، وحید امیری، مهدی ترابی، سعید صادقی و امید عالیشاه.

ترکیب پیکان: فرهاد مجد کرمانشاهی، سامان فلاح، امیر شبانی، میلاد بدرقه، حسین فلاح، علی رمضانی، رضا ثابت ایمانی،‌ مهدی لطفی، مجتبی حقدوست، شرزود تمیروف و ابراهیم صالحی.

لحظات مهم مسابقه

دقیقه ۱۱: تیم پرسپولیس روی پرتاب بلند علیرضا بیرانوند و فرار مهدی ترابی صاحب یک موقعیت خوب شد که مدافعان پیکان به زحمت این توپ را دور کردند.

دقیقه ۲۸: حمله همه‌جانبه پرسپولیسی‌ها در این صحنه راه به جایی نبرد و ارسال‌های وحید امیری توسط مدافعان پیکان برگشت داده شد و در ادامه شوت میلاد سرلک را نیز کرمانشاهی مهار کرد.

دقیقه ۲۹: شوت شرزود تمیروف از پشت محوطه جریمه با اختلاف از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه ۳۳: گئورگی گولسیانی اولین کارت زرد بازی را از داور دریافت کرد.

دقیقه ۳۵: دانیال اسماعیلی‌فر از پاس چیپ خوب مهدی ترابی در عمق دفاع پیکان نتوانست استفاده کند و کرمانشاهی این ضربه بازیکنان پرسپولیس را هم برگشت داد.

دقیقه ۵۰: سانتر خطرناک عالیشاه توسط کرمانشاهی جمع شد.

دقیقه ۵۶: فرصت مناسب برای پرسپولیس که با شوت بد اسماعیلی‌فر از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۷: ضربه خطرناک تمیروف توسط علیرضا بیرانوند مهار شد.

دقیقه ۷۲: شوت سروش رفیعی در چارچوب قرار گرفت.

دقیقه ۸۳: فرصت برای پرسپولیس به دست آمد و عمری در محوطه زمین خورد و داور اعتقادی به پنالتی نداشت و این فرصت از دست رفت.

دقیقه ۸۹: فرصت عالی برای پیکان که شوت تیتو توسط بیرانوند دور شد و در ضدحمله هم شوت خطرناک ترابی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید