دانلود اپلیکیشن هفت صبح

تماشا کنید | خلاصه بازی رئال مادرید و بارسلونا

ورزشی
video
تماشا کنید | خلاصه بازی رئال مادرید و بارسلونا

ال کلاسیکو با برتری دو بر یک رئال مادرید به پایان رسید.

این دیدار پس از ۱۵سال اولین ال‌کلاسیکویی بود که مسی و رونالدو در آن حضور نداشتند و به نوعی اولین ال‌کلاسیکوی عصر جدید بود.

در این دیدار رئال مادرید بهتر ظاهر شد و منسجم‌تر بازی کرد. داوید آلابا پس از یکی، دو موقعیت خوب که بازیکنان دو تیم در نیمه نخست از دست دادند، در دقیقه ۳۲ توانست دروازه بارسلونا را باز کند. در این صحنه آلابا پس از دریافت پاس رودریگو با شوتی دقیق و سرکش به زاویه مخالف توانست دروازه ترشتگن را باز کند.

کومان در نیمه دوم سعی کرد که با تعویض‌هایش روند بازی را تغییر دهد و نتیجه را برگرداند اما تفکرات مربی هلندی جواب نداد و در دقایق پایانی دروازه بارسلونا برای بار دوم باز شد. در دقیقه سوم اوقات اضافه نیمه دوم، نفوذ ایسکو به عمق دفاع بارسلونا با شوت این بازیکن همراه شد اما ترشتگن مانع از باز شدن دروازه شد با این حال واسکز با پرتاب خودش به سمت توپ برگشتی، دروازه بارسا را باز کرد.

بارسلونا در دقیقه ۷+۹۰ یکی از گل‌ها را پاسخ داد اما این گل مانند نوش‌دارو پس از مرگ سهراب بود. آگوئرو که به جای فاتی در این بازی به میدان آمده بود توانست این گل را در شلوغی محوطه جریمه به ثمر برساند.

با این نتیجه رئال مادرید با ۲۰ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به سویا صدرنشین لالیگا شد. بارسلونا هم با ۱۵ امتیاز در رده نهم قرار گرفت.

بازدید اپلیکیشن 7 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید