دانلود اپلیکیشن هفت صبح

ویدئو | خلاصه بازی ذوب‌آهن و استقلال با درخشش یامگا

ورزشی
video
ویدئو | خلاصه بازی ذوب‌آهن و استقلال با درخشش یامگا

استقلال امروز با دو گل کوین یامگا بازیکن تازه‌وارد خود، ذوب آهن را شکست داد.

وینگر فرانسوی که چند هفته پیش از وایله بولد کلاب دانمارک تیم سعید عزت اللهی جدا و به جمع شاگردان مجیدی اضافه شد، امروز برای اولین بار برای تیمش به میدان رفت و درخشان ظاهر شد.

اولین حضور این بازیکن با یک مصدومیت همراه بود و یامگا در دقیقه ۱۸ پس از برخورد با سجاد جعفری دچار شکستگی از ناحیه سر شد و به همین دلیل به کنار زمین رفت تا توسط کادر پزشکی آبی پوشان مورد مداوا قرار بگیرد و بازی را با بانداژ بر سر ادامه دهد.

اما روز پر خبر یامگا ادامه داشت. جایی که استقلال روی یک صحنه به روی دروازه ذوب آهن خطرساز شد و پاس ارسلان مطهری در عمق، توسط مدافع ذوب آهن قطع شد. حضور به موقع یامگا روی قوس محوطه جریمه و توپ ربایی این بازیکن، باعث شد تا مدافعین ذوب آهن برای تصاحب توپ روی پای او بروند اما  بازیکن خارجی آبی ها با یک چرخش دیدنی و ضربه ای زمینی، توپ را به گوشه دروازه ذوب آهن فرستاد و کاری هم از دستان حبیب فرعباسی بر نمی آمد.

یامگا پس از به ثمر رساندن این گل زانو زد و خدای خودش را نیز شکر کرد تا او برای گل زدن با لباس استقلال، تنها به ۲۷ دقیقه زمان نیاز داشته باشد. خرید جدید آبی پوشان با این گل برای رقیبان استقلال نیز خط و نشان کشید تا نشان دهد اصرار فرهاد مجیدی برای خرید این بازیکن، بی حساب و کتاب نبوده است.

بازدید اپلیکیشن 95 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید