تلاش پلیس برای بازداشت متجاوز فراری

اجتماعی
تلاش پلیس برای بازداشت متجاوز فراری

خراسان نوشت:یک ماه قبل زن ۵۲ ساله ای به نام سهیلا به پلیس آگاهی تهران رفت و به ماموران گفت من صاحب سه فرزند هستم و چون همسرم کارگر است و نمی‌تواند مخارج زندگی مان را تامین کند، مدتی است به عنوان نظافتچی به خانه مردم می روم و کار می کنم . آخرین بار برای کار به خانه یک زن جوان رفته بودم که بعد از ظهر متوجه شدم در خانه ام مهمان دارم. به همین دلیل خواستم زودتر برای پذیرایی از مهمان ها به خانه برگردم.

وی افزود:من بعد از اتمام کار، از خانه زن جوان خارج شدم و چون عجله داشتم منتظر تاکسی نماندم. من در حوالی ترمینال جنوب سوار یک پژو شدم که راننده ای جوان داشت. راننده در میان راه سر صحبت را باز کرد و از مشکلات زندگی اش گفت. من به او گفتم که نظافتچی هستم و برای رفتن به خانه ام عجله دارم اما راننده پس از طی مسافتی به یک باره تغییر مسیر داد. من به او اعتراض کردم و می خواستم از ماشین پیاده شوم که متوجه شدم درهای ماشین قفل است. او با ماشین مرا به خانه اش در جنوب تهران برد و بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد .

دلهره در خانه شیطانی
زن نظافتچی که از به خاطر آوردن صحنه های دلهره آور در دخمه شیطانی مرد پژو سوار به گریه افتاده بود، ادامه داد: من در خانه مرد جوان راه فراری نداشتم. به همین دلیل تسلیم خواسته شوم او شدم و سپس برای این که بتوانم ردی از او به دست بیاورم شماره تلفن اش را از او گرفتم و بعد از خلاص شدن از خانه شیطانی مرد جوان به پلیس آگاهی آمده ام تا از او شکایت کنم .
با این شکایت وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان پزشکی قانونی آزار و اذیت این زن را تایید کردند. بدین ترتیب، پرونده برای تکمیل تحقیقات به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

ردیابی مرد شیطان صفت
این زن در نخستین جلسه تحقیق به تشریح ماجرا پرداخت و به قضات گفت: من چون برای رسیدن به خانه ام و پذیرایی از مهمان ها عجله داشتم سوار ماشین مرد پژو سوار شدم اما او درهای ماشین را قفل کرد و با ریموت در پارکینگ را گشود و مرا به زور به داخل خانه اش هل داد و من مجبور شدم تسلیم خواسته شوم او شوم. من نتوانستم شماره پلاک او را به خاطر بسپارم و تنها ردی که از او دارم یک شماره تلفن است.

بنابه این گزارش، با پایان جلسه تحقیقات قاضی، پرونده را به اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران فرستاد تا مرد شیطان صفت از طریق شماره تلفن ارائه شده از سوی زن نظافتچی ردیابی و شناسایی شود.

بازدید اپلیکیشن 179 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پیش‌بینی ستاد ملی کرونا از سرنوشت بیماری در ایران پیش‌بینی ستاد ملی کرونا از سرنوشت بیماری در ایران
اجتماعی
پرویز کرمی سخنگو و رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در پست اینستاگرام خود درباره پیش بینی و تحلیل ستاد ملی کرونا از چگونگی شیوع این ویروس تا خرداد ماه مواردی را در پنج سناریو نوشت که در زیر می خوانیم. سناریوی اول: بدون…...
چند نفر قبض جریمه ۵۰۰هزار تومانی دریافت کردند؟ چند نفر قبض جریمه ۵۰۰هزار تومانی دریافت کردند؟
اجتماعی
رئیس پلیس راهور از صدور پنج هزار برگ جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای رانندگانی خبر داد که با پلاک غیربومی وارد دیگر شهرها شده‌اند. سردار سید کمال هادیانفر در بازدید از وضعیت اجرای طرح ترافیکی در سطح استان تهران با اشاره به کنترلهای پلیس درباره مهار انتشار ویروس کرونا، اظهار…...
شناسایی کم‌سن‌ترین فرد مبتلا به کرونا در ایران شناسایی کم‌سن‌ترین فرد مبتلا به کرونا در ایران
اجتماعی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد: با اعلام نتیجه مثبت تست کرونا یک نوزاد ۳۵ روزه، کم‌سن‌ترین مبتلای کرونای کشور در گناباد شناسایی شد. خوشبختانه حال عمومی نوزاد مساعد است. جواد باذلی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد اظهار داشت: با اعلام نتیجه مثبت تست کرونا یک نوزاد ۳۵ روزه، کم‌سن‌ترین مبتلای…...

پاسخ دهید