تصویر دو پزشک جان‌باخته در انفجار کلینیک سینا

اجتماعی
تصویر دو پزشک جان‌باخته در انفجار کلینیک سینا

برترین‌ها: دکتر محمدعلی اکبری متخصص گوش و حلق و بینی و دکتر سوسن سلطانی محمدی متخصص بیهوشی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در حادثه انفجار کلینیک سینا اطهر جان خود را از دست دادند.
جانشین رئیس پلیس تهران بزرگ با اعلام آغاز تحقیق و بررسی از چهار مسئول کلینیک سینا، اسامی فوتی‌های این حادثه را اعلام کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حمید هداوند با اشاره به تحقیق و بررسی از مدیرعامل بیمارستان، مدیرداخلی، مدیر تصویربرداری و متصدی سانترال کلینیک سینا، در این رابطه اظهار کرد: تاکنون به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.
جانشین رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه احتمالاً جرقه برق باعث بروز آتش‌سوزی شده است، گفت: علت حادثه در دست بررسی است و نتیجه آن متعاقباً اعلام می‌شود.
وی با بیان اینکه هویت چهار نفر از افراد فوت‌شده معلوم نیست، تصریح کرد: آیدا زمانی، لیلا عیوض‌خانی، لیدا خام‌دایی، مژگان دهقان، رها (فاقد فامیلی)، سوسن سلطان‌محمدی، خانم یاسمن، خانم دکتر تورانی، خانم رحمانی، محدثه رضی، شبنم دیبایی، مریم خرسندی، محسن پارسا، احسان گنج‌خانلو و دکتر محمدعلی اکبری از افرادی هستند که در این حادثه جان باختند و پیکر آنها شناسایی شده است.
شب گذشته انفجار در کلینیک درمانی سینا واقع در خیابان شریعتی، خیابان ماهروزاده، منجر به مرگ ۱۹ نفر شد.
در این حادثه نیز تعدادی مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.

بازدید اپلیکیشن 207 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تاریخ دقیق برگزاری پنج گروه آزمایشی کنکور ۹۹ اعلام شد تاریخ دقیق برگزاری پنج گروه آزمایشی کنکور ۹۹ اعلام شد
اجتماعی
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به افزایش روزهای برگزاری کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ از مشخص شدن تاریخ دقیق برگزاری هر گروه آزمایشی کنکور ۹۹ خبر داد. به گفته فاطمه زرین‌آمیزی به منظور مساعدت و همراهی بیشتر با داوطلبان و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله ایجاد فرصت مناسب…...
ضدعفونی و بسته‌بندی سنگ‌ریزه‌های «رمی‌جمرات» ضدعفونی و بسته‌بندی سنگ‌ریزه‌های «رمی‌جمرات»
سیاسی
دولت عربستان به منظور حفظ سلامت زائران، در پرتاب سنگ در برگزاری آیین مذهبی رمی جمرات،‌ این سنگ‌ها را ایمن‌سازی و استریل کرد....
آژیر قرمز؛ مردم دارند در رودخانه‌ها غرق می‌شوند آژیر قرمز؛ مردم دارند در رودخانه‌ها غرق می‌شوند
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | کافی است خبرهای چند روز گذشته را نگاه کنید تا متوجه شوید که آمار غرق شدن در رودخانه‌هایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنیم، چقدر بیشتر از آمار غرق شدن در دریاهاست. رودخانه‌هایی مانند «کرج»، «جاجرود»، «سزاردورود» و کانال آب «سویسه اهواز» در همین روزهای اخیر…...

پاسخ دهید