تصاویر گوشی جدید سامسونگ لو رفت

جهان
تصاویر گوشی جدید سامسونگ لو رفت

تصاویر سامسونگ گلکسی S۲۳ اولترا نیز مانند هم‌قطارانش به بیرون درز کرد. ظاهرا اعضای خانواده گلکسی اس ۲۳ – Galaxy S۲۳ امسال شباهت بیشتری به یکدیگر دارند. پس از انتشار رندرهای گلکسی S۲۳ و +S۲۳؛ حالا طراحی گلکسی S۲۳ اولترا هم در این تصاویر به نمایش در آمده است. آن‌طور که پیداست، گران‌ترین گوشی غیر منعطف مدل ۲۰۲۳ سامسونگ، هیچ تفاوت ظاهری چشمگیری با گلکسی S۲۲ اولترا ندارد.

شاید فقط حلقه دور سه دوربین عمودی آن، کمی برآمده‌تر از دو دوربین دیگر شده باشد و در پنل جلو هم انحنای کمتری وجود داشته باشد؛ همین! در واقع اگر از فاصله خیلی نزدیک نگاه نکنید، احتمالا نمی‌توانید این دو مدل Ultra را از هم تشخیص دهید.

S1

ظاهرا در ابعاد دو دستگاه هم تفاوت ناچیز خواهد بود؛ گلکسی اس ۲۲ اولترا ابعاد ۱۶۳.۳ در ۷۷.۹ در ۸.۹ میلی‌متری دارد و برای جانشین آن، ابعاد ۱۶۳.۴ در ۷۸.۱ در ۸.۸ میلی‌متری ذکر شده است. جالب اینکه چیدمان دوربین‌ها در گلکسی اس ۲۳ و اس ۲۳ پلاس هم مشابه همین به تصویر کشیده شده است. پس این‌بار شباهت درون خانوادگی، بیشتر از همیشه در پرچمداران سامسونگ نمود پیدا خواهد کرد.

S2

البته در گوشی‌های ارزان‌تر کمپانی نیز طراحی مشابهی دیده شده و شاید ظاهر انحصاری، حلقه مفقوده‌ی این پرچمدار ۱۲۰۰ دلاری باشد؛ اما به هر حال، سامسونگ صلاح خود را بهتر می‌داند! برخی گزارش‌ها از معرفی زودتر از موعد سری S۲۳ حکایت دارند؛ بنابراین احتمال دیدار با اعضای این خانواده در ماه ژانویه (دی) وجود دارد.

منبع: گجت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید