تصادف وحشتناک در زاهدان‌با ۲۵ فوتی و زخمی

اجتماعی
تصادف وحشتناک در زاهدان‌با ۲۵ فوتی و زخمی

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از کشته و زخمی شدن ۲۵ نفر در یک حادثه تصادف بین سه دستگاه خودرو در محور زاهدان به خاش خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از اورژانس کشور، مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۲:۱۴ تماسی با اورژانس زاهدان برقرار می‌شود.

در این تماس برخورد یک دستگاه تویوتا، یک دستگاه پراید و یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور زاهدان به خاش، ۲۵ کیلومتری دوراهی کورین به سمت سرجنگل گزارش داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله ۵ دستگاه آمبولانس اعزام شد، ادامه داد: متاسفانه در این حادثه ۱۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند که از این تعداد ۸ نفر کودک شامل ۲ دختر بچه و ۶ پسر بچه بودند. همچنین ۶ بزرگسال شامل دو مرد و ۴ خانم در این حادثه جان خود را از دست داده اند.

سخنگوی اورژانس کشور خاطرنشان کرد: ۱۱ نفر هم مصدوم شده‌اند که توسط ۵ دستگاه آمبولانس به بیمارستان خاتم الانبیاء زاهدان منتقل شده اند.

بازدید اپلیکیشن 40 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

وقوع ۸۴خودکشی در یک روز صحت دارد؟ وقوع ۸۴خودکشی در یک روز صحت دارد؟
اجتماعی
رییس اورژانس اجتماعی کشور نسبت به خبر وقوع خودکشی ۸۴ تهرانی در یک روز واکنش نشان داد. محمود علیگو خبر روز گذشته که در آن آمده بود از ساعت هفت و۳۰ دقیقه پنجشنبه ۲۶ فروردین تا ساعت هفت و ۳۰ دقیقه روز جمعه ۲۷ فروردین ۸۴نفر در نقاط مختلف تهران…...
حقوق ناظران شرعی واردات مرغ به کشور چقدر است؟ حقوق ناظران شرعی واردات مرغ به کشور چقدر است؟
اجتماعی
خبرگزاری فارس امروز در گزارشی قابل توجه از تعیین حقوق و دستمزد افرادی خبر داده که از ایران به ترکیه می‌روند تا روی مسئله کشتار و واردات مرغ از این کشور نظارت داشته باشند. به این افراد در اصطلاح ناظر شرعی می‌گویند و فارس نوشته آنها در هر ماه دو…...
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران
اجتماعی
سخنگوی وزارت بهداشت از جان باختن ۱۹۳ بیمار کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در کشور خبر داد و گفت در این مدت ۱۹ هزار و ۶۶۶ بیمار جدید نیز شناسایی شده‌اند. به گفته سیما سادات لاری دو هزار و ۲۰۵ نفر از بیماران جدید بستری شده‌اند و حالا می‌توان گفت…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید