ترکیب تیم‌ملی فوتبال ایران مقابل سوریه اعلام شد

ورزشی
ترکیب تیم‌ملی فوتبال ایران مقابل سوریه اعلام شد

از ساعت ۱۷:۳۰ در دیداری دوستانه تیم ملی به مصاف سوریه خواهد رفت. دیداری که برای آماده سازی شاگردان اسکوچیچ در راه جام جهانی اهمیت زیادی دارد.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران در این بازی تیم ملی را با سیستم ۳ دفاعه به میدان خواهد فرستاد. پیش بینی می شد زوج خط دفاعی تیم ملی در این بازی شجاع و کنعانی باشند اما اسکوچیچ مجید حسینی را هم در قلب خط دفاع به کار گرفته است.

ترکیب اعلام شده برای تیم ملی به این شرح است:

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مجید حسینی، شجاع خلیل‌زاده، احمد نورالهی، احسان حاج صفی، جعفر سلمانی، میلاد محمدی، علی قلی‌زاده، مهدی طارمی، سردار آزمون.

بازدید اپلیکیشن 6 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

سوپرگل طارمی برترین گل هفته لیگ قهرمانان شد سوپرگل طارمی برترین گل هفته لیگ قهرمانان شد
ورزشی
فارس:با اعلام یوفا، سوپرگل مهدی طارمی به چلسی، گل برتر دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد. مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو این گل را در دقیقه ۴+۹۰ دیدار مقابل چلسی با ضربه قیچی برگردان به ثمر رساند تا تیم پرتغالی پیروز میدان لقب بگیرد....
خلاصه بازی من‎‌سیتی-دورتموند؛ بازی برگشت حساس شد خلاصه بازی من‎‌سیتی-دورتموند؛ بازی برگشت حساس شد
ورزشی
شاگردان پپ گواردیولا در لحظات پایانی مسابقه گل مهمی به ثمر رساندند که برای بازی برگشت خیلی به آن ها کمک خواهد کرد....
دردسرهای یحیی و پرسپولیس قبل از آسیا دردسرهای یحیی و پرسپولیس قبل از آسیا
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | حدود یک هفته دیگر پرسپولیس باید اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان آسیا انجام بدهد اما یحیی گل‌محمدی با مشکلات زیادی برای حضور در آسیا مواجه شده است. مشکلاتی که می‌تواند او و تیمش را به دردسر بیندازد. *** از دست رفتن صدر پرسپولیس در…...

پاسخ دهید