ترکیب تیم‌های ژاپن و آلمان اعلام شد

ورزشی
ترکیب تیم‌های ژاپن و آلمان اعلام شد

تیم‌های ژاپن و آلمان تا دقایقی دیگر اولین نمایش خود را در جام جهانی 2022 قطر، روی صحنه می‌برند.

هانس فلیک سرمربی آلمان 11 نفر اصلی خود را انتخاب کرده است؛ مانوئل نویر دروازه‌بان امروز تیم ملی آلمان است آنتونیو رودیگر و نیکو شلوتربرک، دو مدافع میانی ژرمن‌ها برابر ژاپن هستند و نیکولاس زوله و دیوید رائوم در سمت راست و چپ خط دفاعی این تیم به میدان می‌روند. جاشوا کیمیش و ایلکای گوندوگان، دو هافبک دفاعی تیم ملی آلمان را در مسابقه امروز تشکیل می‌دهند و جلوتر از آنها جمال موسیلا در میانه زمین به میدان می‌رود.

وینگرهای راست و چپ آلمان مقابل ژاپن در دیدار امروز، توماس مولر و سرژ گنابری هستند و در راس خط حمله ژرمن‌ها نیز کای هاورتز با نظر هانس فلیک بازی می‌کند.

آلمان روی نیمکت ستاره‌های آماده‌ای مثل آندره تراشتگن، لئون گورتزکا، ماریو گوتزه، کریم آدیمی و لروی سانه را نیز در اختیار دارد که تمام آنها می‌توانستند در ترکیب این تیم قرار بگیرند.

ژاپن، کاواشیما و اشمیت، دو گلر سرشناس خود را روی نیمکت نشانده و از شوئیچی گوندا در درون دروازه، استفاده کرده است. مایا یوشیدا و کو ایتاکورا زوج خط دفاعی را تشکیل دادند. در سمت راست، تومیاسو روی نیمکت نشسته و هنوز آماده بازگشت به میادین نیست و هیروکی ساکای بازی خواهد کرد. در سمت چپ نیز یوتو ناگاتومو به میدان خواهد رفت.

واتارو اندو هافبک اشتوتگارت که به شدت آسیب دیده بود، فیکس بازی می‌کند و در کنارش آئو تاناکا به کار گرفته می‌شود. جونیا ایتو، دایچی کامادا و تاکفوسا کوبو سه لژیونر ژاپن هستند که پشت مهاجم بازی می‌کنند و دایزن مائدا در خط حمله حضور خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید