تدبیر جدید سپاه و بسیج برای برخورد با اراذل و اوباش

اجتماعی
تدبیر جدید سپاه و بسیج برای برخورد با اراذل و اوباش

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران اعلام کرد تیم‌های ضربت با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی پایگاه‌های بسیج تشکیل شده تا با اراذل و اوباش و سایر مخلین امنیت مردم در محلات تهران مقابله کنند.

سردار محمد یزدی، فرمانده سپاه تهران، در گفتگو با خبرگزاری برنا در خصوص طرح امنیت محله محور سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ می‌گوید هدف از این طرح مقابله با اراذل و اوباش و تامین امنیت مردم در سطح شهر است. امروز در محلات مختلف تهران تیم‌های ضربت تشکیل شده تا مقابل اراذل و اوباش و سایر مخلین امنیت مردم مقابله کنند. این تیم‌ها علاوه بر وظایف ذکر شده با جرائمی همچون سرقت و کیف قاپی نیز مقابله جدی می‌کنند. هدف ما تثبیت امنیت محله محور در شهر تهران است تا مردم با آسایش به زندگی خود بپردازند.

این مقام ارشد نظامی در پایان گفت: طرح امنیت محله محور با همکاری و هماهنگی کامل با نیروی انتظامی و دستگاه قضا در دستور کار قرار گرفته است و از زمان اجرای این طرح امنیت محلات تهران ارتقا یافته است.

بازدید اپلیکیشن 49 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ببینید | مواجهه دختر مهراب قاسم‌خانی با سارق قمه‌کش ببینید | مواجهه دختر مهراب قاسم‌خانی با سارق قمه‌کش
اجتماعی
مواجهه‌ حضوری دختر مهراب قاسم‌خانی با سارق قمه‌کشی که در ماشین شخصی‌ او اقدام به سرقت کرده بود. منبع: تسنیم...
ورود تهرانی‌ها به کلاردشت ممنوع شد ورود تهرانی‌ها به کلاردشت ممنوع شد
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | ورود به کلاردشت ممنوع شد. این مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در این شهرستان است. با توجه به وضعیت قرمز این منطقه، از امروز در مبادی ورودی محدودیت عبور و مرور اعمال می‌شود و تمام تفرجگاه‌های این شهر از جمله دریاچه دریوک و روستای…...
نظر وزیر آموزش‌وپرورش درباره حکم شلاق یک معلم نظر وزیر آموزش‌وپرورش درباره حکم شلاق یک معلم
اجتماعی
تسنیم نوشت: وزیر آموزش و پرورش در واکنش به صدور رأی دادگاه برای یک معلم و مدیر کانال تلگرامی در پی شکایت وزارت آموزش و پرورش گفت: مجازات قضایی هیچگاه مدنظر نبوده است. به دنبال شکایت وزارت آموزش و پرورش از "رضا نهضت" معلمی که با راه انداختن کانال تلگرامی…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید