دانلود اپلیکیشن هفت صبح

تخفیف ۳۰ درصدی برای بلیت بازی پرسپولیس – صنعت نفت

ورزشی
تخفیف ۳۰ درصدی برای بلیت بازی پرسپولیس – صنعت نفت

با دستور رییس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس، برای فروش بلیت‌های بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان که امروز انجام خواهد شد، تخفیف ۳۰ درصدی در نظر گرفته شد.

به گزارش باشگاه پرسپولیس، با دستور سید مجید صدری، این باشگاه به نشانه قدردانی از هواداران به جهت مشارکت‌های‌شان در طرح‌هایی چون فروش بلیت مجازی که پیش از این اتفاق افتاد و به ویژه عضویت هواداری در اپلیکیشن اوانو، تخفیف ۳۰ درصدی را برای خرید بلیت بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در نظر گرفته است.

برای این بازی با توجه به بسته بودن درهای غربی و هم‌چنین با نظر مسوولان امر، تنها سکوهای روبه‌روی جایگاه و کنار جایگاه برای استقرار تماشاگران در نظر گرفته شده است. به این ترتیب فقط فروش بلیت‌ها ۸۰ هزار و ۵۰ هزار تومانی فعال خواهد بود که بعد از انتخاب از سوی کاربران، در هنگام محاسبه هزینه، تخفیف ۳۰ درصدی تعلق خواهد گرفت.

بار دیگر تاکید می‌شود فقط نفراتی باید برای خرید بلیت اقدام کنند که کد ملی آن‌ها در سامانه وزارت بهداشت به عنوان دریافت کنندگان هر دو دوز واکسن ثبت شده است و ۱۵ روز هم از تزریق دوز دوم واکسن گذشته باشد. بر همین اساس از هواداران عزیز خواستاریم تنها در صورتی که حائز شرایط هستند برای این منظور اقدام کنند و در روز برگزاری مسابقه نیز پرینت خرید بلیت و کارت ملی را برای مطابقت کد ملی و چهره همراه داشته باشند.

بازدید اپلیکیشن 6 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید