تحلیل جالب سی‌ان‌ان از راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن

سیاسی
تحلیل جالب سی‌ان‌ان از راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن

ایرنا نوشت: خبرنگار شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا از تهران گزارش داد:مردم ایران از دولت آمریکا بخصوص از دولت ترامپ خشمگین هستند.

‘فردریک پلتن’ که از میدان آزادی تهران و حضور میلیونی مردم تهران گزارش می داد، افزود: مردم ایران از مشکلات بوجود آمده همچون دشواری اقتصادی که با خروج دولت آمریکا از توافق هسته ای برای آنان رقم خورد، آگاه هستند.

وی افزود: مردم ایران به همین سبب از دولت آمریکا بخصوص دولت ترامپ که خط مشی تندروی را در پیش گرفته و موجب مشکلات اقتصادی و سیاسی شده ، خشمگین هستند.

خبرنگار سی ان ان در ادامه به صحبت های رئیس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گزارش داد: رئیس جمهوری ایران گفت که ایران تحریم های آمریکا را خواهد شکست.

حسن روحانی روز دوشنبه (امروز) در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۹۷ در جمع پرشور و میلیونی راهپیمایان تهرانی، گفت: این حضور به آن معنا است که دشمن به اهداف شوم خود نخواهد رسید و راه و مسیر انقلاب به همان صورت ۴۰ سال گذشته ادامه خواهد یافت.

رئیس قوه مجریه دربخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: ما نخواهیم گذاشت آمریکا پیروز شود، این کشور اعلام کرد دی ماه سال گذشته ایران را به زمین می زند، نشد، در اردیبهشت امسال دوباره همین را اعلام کرد که نشد، در مردادماه هم اعلام کرد که نشد.

روحانی اضافه کرد: در ۱۳ آبان مجددا آن را اعلام کرد که نشد، در کریسمس به قول آنها و عید سال مسیحی اعلام کرد که نشد، آمریکا قول داده بود که ۲۲ بهمن همه سران فاسد رژیم آمریکا در تهران باشند که نشد.

رییس شورای عالی امنیت ملی همچنین گفت: آنها هرچه گفتند، نشد و نخواهد شد، به دلیل این که مردم به خداوند، حضرت زهرا (س)، ائمه اطهار (ع) و رهبر شجاع و بزرگوارشان ایمان دارند با هم متحدند و پشت سر رهبری حرکت می کنند. ما بی تردید در این مبارزه موفق خواهیم بود.

بازدید اپلیکیشن 164 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

وصیت سردار سلیمانی به اصولگرایان و اصلاح‌طلبان وصیت سردار سلیمانی به اصولگرایان و اصلاح‌طلبان
سیاسی
در بخشی از وصیت نامه سردار قاسم سلیمانی که روز گذشته توسط سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه قرائت شد، خطاب به سیاسیون کشور آمده است: نکته‌ای کوتاه خطاب به سیاسیون کشور دارم: چه آنهایی [که] اصلاح طلب خود را می‌نامند و چه آنهایی که اصولگرا. آنچه پیوسته در رنج…...
بازداشت ۵ نفر در آمریکا به اتهام فروش نفت ایران به چین بازداشت ۵ نفر در آمریکا به اتهام فروش نفت ایران به چین
سیاسی
وزارت دادگستری آمریکا در بیانیه‌ای بامداد چهارشنبه اعلام کرد: چهار شهروند آمریکایی ساکن تگزاس و یک شهروند ساکن نیویورک به اتهام فروش نفت ایران به پالایشگاهی در چین بازداشت شدند. به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، تارنمای وزارت دادگستری آمریکا، این افراد به اتهام آن چه توطئه‌چینی و نقض…...
باند خریداران رای در چابهار دستگیر شدند باند خریداران رای در چابهار دستگیر شدند
سیاسی
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: باند خرید رای که در چابهار اقدام به جمع آوری ۱۸۹ شناسنامه کرده بود، شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد قنبری اظهار داشت: شب گذشته و با اشراف اطلاعاتی و هوشیاری نیروهای انتظامی، باند خرید رأی که در چابهار اقدام…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید