تحصن جمعی از بانوان در حرم عبدالعظیم و اعتراض به وضع حجاب

اجتماعی
تحصن جمعی از بانوان در حرم عبدالعظیم و اعتراض به وضع حجاب

فارس نوشت: جمعی از بانوان انقلابی و دانشجویان دختر بسیجی با تحصن در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) خواستار اجرای قانون عفاف و حجاب در کشور شدند. تحصن کنندگان ضمن تجدید بیعت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب با در دست داشتن دست نوشته هایی بر لزوم تحقق دغدغه معظم له در بحث عفاف و حجاب تاکید کردند. تحصن کنندگان همچنین خواستار توسعه پارک های بانوان و امکانات رفاهی و ورزشی بانوان شدند. بانوان تحصن کننده در این مراسم مطالبات خود را در قالب بیانیه ای اعلام کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: پروردگارا در این مکان مقدس و در محضر شریف حضرت عبد العظیم حسنی علیه السلام که ثواب زیارتش را معادل زیارت حضرت سید الشهدا علیه السلام قرار داده ای، جمع و متحصن شدیم تا با تو پیمان ببندیم که از حصن ولایت اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام خارج نشده و با بیعت مجدد با رهبر عزیزمان سید علی خامنه‌ای دامت عزه، پیمان غدیر را تجدید کنیم؛ پیمانی که در ذاتش اعلام برائت از مستکبرین به سرکردگی صهیون و امریکای جنایتکار داعش پرور است و تا آخرین قطره خون از هرکس بر این پیمان باقی بماند، حمایت خواهیم نمود.

نظرات کاربران

  1. ظاهراً این بانوان تندرو یادشون رفته برخورد اشتباه با خدابیامرز مهسا امینی چه هزینه سنگینی چه از نظر بین المللی چه از نظر داخلی روی دست کشور گذاشت….

  2. ظاهراً این بانوان تندرو یادشون رفته برخورد اشتباه با خدابیامرز مهسا امینی چه هزینه سنگینی چه از نظر بین المللی چه از نظر داخلی روی دست کشور گذاشت….

دیدگاهتان را بنویسید