دانلود اپلیکیشن هفت صبح

تازه‌ترین توضیحات پلیس درباره انفجار شب گذشته تهران

اجتماعی
تازه‌ترین توضیحات پلیس درباره انفجار شب گذشته تهران

حوالی ساعت یک شب گذشته انفجاری در تهران شنیده شد.حالا جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ نسبت به انفجار بامداد امروز در پارک ملت توضیحاتی ارائه داد.

سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران، درباره جزئیات انفجاری که بامداد امروز «شنبه» در پارک ملت تهران رخ داد،می گوید: این حادثه موضوع خاصی نبوده و فقط در یک لحظه صدای انفجاری شنیده شد.

او با بیان اینکه بر اثر این حادثه هیچ ساختمانی تخریب و یا دچار حریق نشده است، توضیح میدهد: علت وقوع این حادثه در دست بررسی است و به محض دریافت چرایی این انفجار، جزئیات حادثه به اطلاع عموم خواهد رسید.

سردار هداوند در واکنش به جوسازی‌های رسانه های معاند در رابطه با این موضوع و اینکه آن ها این حادثه را امنیتی قلمداد کردند، تصریح می کند که کار رسانه های ضد انقلاب همین جوسازی هاست و باید بگویم که پس از وقوع این حادثه در محل مورد نظر فقط تعدادی برگ و شاخه درخت بر زمین ریخته و این حادثه هیچ خسارت جانی و مالی در پی نداشت.

به گفته جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ فیلم های منتشر شده در فضای مجازی با این عنوان که در پی وقوع این حادثه برخی از ساختمان های پایتخت دچار حریق و منفجر شده است، واقعیت ندارد و این فیلم ها مربوط به این حادثه نیست.

بازدید اپلیکیشن 186 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید