تاثیرگذارترین بازیکنان نیم‌فصل لیگ چه کسی است؟

ورزشی
تاثیرگذارترین بازیکنان نیم‌فصل لیگ چه کسی است؟

پرونده نیم فصل اول لیگ برتر با برگزاری یک دیدار عقب افتاده به پایان خواهد رسید اما لیگ برتر پس از پایان دیدار دیروز پرسپولیس و پیکان تاثیرگذارترین بازیکنانش را در گلزنی و پاس گل شناخت.

به نظر می‌رسد مهاجمان لیگ بیستم نسبت به لیگ نوزدهم در گلزنی آمار بهتری را ثبت کند چون مهاجمانی مثل شهباززاده و گادوین منشا تا پایان هفته پانزدهم توانسته‌اند تعداد گل‌های خود را دو رقمی کنند، در حالی که آقای گل‌ لیگ نوزدهم یعنی شیخ دیاباته مهاجم استقلال تنها پانزده گل به ثمر رساند.

برخی بازیکنان تا پایان نیم فصل تاثیر بیشتری روی روند پیروزی تیم‌هایشان داشته‌اند و این مساله باعث شده نام آن‌ها در جمع تاثیرگذار ترین بازیکنان لیگ بیستم تا این هفته از رقابت‌ها قرار گیرد.

سجاد شهباززاده مهاجم سپاهانی‌ها در این فصل درخشان ظاهر شده است و توانسته است ۱۲ گل و سه پاس گل را به نام خود ثبت کند و در صدرجدول گلزنان جا خوش کند. مهاجم سپاهان با این اثر بخشی باعث کسب امتیازات زیادی برای تیمش شده است و سپاهانی‌ها نیز تا قبل از دیدار معوقه پرسپولیس و گل گهر در صدرجدول قرار گرفته‌اند.

پس از شهباززاده گادوین منشا مهاجم گل گهر توانسته است ۱۰ گل و دو پاس گل را به ثبت برساند. منشا با درخششی که در ابتدای فصل داشته شاگردان امیرقلعه‌نویی را بالانشین لیگ بیستم کرد اما در چند هفته‌ای که این مهاجم گلزنی نمی‌کرد، گل گهر نیز عملکرد مطلوبی از خود نشان نمی‌دهد.

رده سوم تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ بیستم به امین قاسمی نژاد تعلق دارد. کاپیتان شهرخودرو که یک تنه برای تیمش گلزنی می‌کند و تاثیرگذار است. قاسمی نژاد تاکنون ۸ گل و ۲ پاس گل را به ثبت رسانده است.

همچنین بازیکنانی از جمله طالب ریکانی، احمد نورالهی و محمدعباس زاده برای تیم‌های‌شان بسیار مثمر ثمر بوده‌اند و توانسته‌اند آمار خوبی را در گلزنی و پاس گل از خود به ثبت برسانند. در ادامه آمار تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ بیستم تا پایان نیم فصل این رقابت‌ها را می‌خوانید:

سجاد شهباززاده: ۱۲ گل + ۳ پاس گل

گادوین منشا: ۱۰ گل + ۲ پاس گل

امین قاسمی نژاد: ۸ گل + ۲ پاس گل

طالب ریکانی: ۶ گل + ۱ پاس گل

احمد نورالهی: ۵ گل + ۳ پاس گل

محمد عباس زاده: ۷ گل

بازدید اپلیکیشن 18 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

بن‌بست در مذاکرات؛ جدایی رئال و راموس قطعی شد؟ بن‌بست در مذاکرات؛ جدایی رئال و راموس قطعی شد؟
ورزشی
سرخیو راموس در ماه مارس ۳۵ ساله خواهد شد. کاپیتان رئال مادرید طی ماه‌های گذشته مذاکرات زیادی را با این باشگاه برای تمدید قرارداد انجام داده اما اکنون به نظر می رسد که امید برای رسیدن به توافق در کمرنگ ترین حالت خود قرار دارد. مدافع رئال مادرید طی روزهای…...
واکنش پرسپولیس به آبی شدن ساختمان باشگاه واکنش پرسپولیس به آبی شدن ساختمان باشگاه
ورزشی
تسنیم: باشگاه پرسپولیس اعلام کرد شکایت از عاملان رنگ‌پاشی به ساختمان این باشگاه را پیگیری خواهد کرد. سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: «بامداد امروز (شنبه) مقابل دفتر باشگاه اتفاقاتی رقم خورد که شیطنت برخی افراد در آن مشهود بود. به همین دلیل کمیته‌های حقوقی و حراستی باشگاه وارد عمل شده‌اند…...
خلاصه بازی پرگل آرسنال-لیدز؛ غوغای اوبامیانگ خلاصه بازی پرگل آرسنال-لیدز؛ غوغای اوبامیانگ
ورزشی
هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر انگلیس برای آرسنال با برتری شیرین ۴ بر ۲ مقابل لیدزیونایتد همراه شد. آرسنال که مدتی بود دوباره نتایج خوبی نمی‌گرفت در این بازی شروعی فوق‌العاده داشت. ۴ گل توسط اوبامیانگ در دقایق ۳۱، ۴۱ (پنالتی) و ۴۷ و بیرین در دقیقه ۴۵ به ثمر رساندند.…...

پاسخ دهید