تاتنهام ۱-۳ لیورپول؛ خلاصه این بازی را ببینید

ورزشی
video
تاتنهام ۱-۳ لیورپول؛ خلاصه این بازی را ببینید

امشب آخرین دیدار از هفته بیستم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اختصاصی تاتنهام برگزار شد و این تیم مقابل لیورپول تن به شکست ۳ بر یک داد. نیمه اول لیورپول فرصت‌های خوبی داشت که مانه هدر داد و تاتنهام هم توسط سون در دقیقه ۳ به گل رسید که این گل را VAR آفساید اعلام کرد. در واپسین ثانیه‌های نیمه نخست سرانجام فیرمینو طلسم گل نزدن لیورپول را شکست. دقیقه ۴+۴۵ گل او به ثمر رسید. دقیقه ۴۷ و در آغاز نیمه دوم هم ضربه تماشایی آرنولد فاصله را به عدد ۲ رساند. شوت تماشایی هویبیرگ در دقیقه ۴۹ که به قعر دروازه آلیسون رفت، تاتنهام را امیدوار کرد. با این حال باز هم لیورپول عطش گلزنی داشت. صلاح دقیقه ۵۶ گلی زد که VAR آن را هند اعلام کرد. با این حال دقیقه ۶۵ مانه هم گلزنی کرد تا لیورپول به گل سوم برسد.

لیورپول در نهایت برای ششمین مرتبه متوالی مقابل تاتنهام پیروز شد تا سه فصل در نبرد با رقیب لندنی دبل کرده باشد. با این برد شاگردان کلوپ ۳۷ امتیازی شدند و در رده چهارم جای گرفتند. تاتنهام ۳۳ امتیازی هم تیم ششم جدول است.

بازدید اپلیکیشن 15 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

خلاصه بازی سپاهان-تراکتور؛ این هم صدرنشین سال ۱۳۹۹ خلاصه بازی سپاهان-تراکتور؛ این هم صدرنشین سال ۱۳۹۹
ورزشی
سپاهان با پیروزی ۲-۰ مقابل تراکتور و هم امتیاز با پرسپولیس، به دلیل گل زده بیشتر نسبت به این تیم در پایان هفته هجدهم لیگ برتر به صدر جدول رسید. در دیگر بازی های امروز، آلومینیوم اراک با هدایت علیرضا منصوریان با یگ گل بر میزبانش مس رفسنجان غلبه کرد.…...
فرصت باورنکردنی که دیشب رونالدو از دست داد فرصت باورنکردنی که دیشب رونالدو از دست داد
ورزشی
در ریباند این موقعیت،‌ رونالدو موفق به گلزنی شد اما گل ستاره پرتغالی توسط کمک داور آفساید گرفته شد....
خلاصه بازی وردربرمن-بایرن؛ در حاشیه امن خلاصه بازی وردربرمن-بایرن؛ در حاشیه امن
ورزشی
خلاصه دیدار وردربرمن و بایرن مونیخ از هفته بیست و پنجم رقابت های بوندسلیگا آلمان را ببینید....

پاسخ دهید