بیمه دانا در جایگاه نخست انتشار اخبار تولیدی صنعت بیمه

بنگاه ها
بیمه دانا در جایگاه نخست انتشار اخبار تولیدی صنعت بیمه

شرکت سهامی بیمه دانا برای سومین ماه متوالی، رتبه نخست تولید اخبار و محتوا در بین شرکت‌های بیمه را از آن خود کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، طبق آمار منتشر شده از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی، در اسفندماه سال گذشته بیمه دانا در بین شرکت‌های بیمه، رتبه نخست تولید اخبار را در پرتال شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) کسب کرد که این رتبه برای سومین ماه متوالی تکرار شده است.
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وزارت اقتصاد، بیمه دانا با تولید و انتشار ۱۶ خبر و محتوا از فعالیت‌های خود در اسفند ماه سال ۹۹ در بین شرکت‌های بیمه، رتبه اول و در بین بانک‌ها، بیمه ها و سازمان های تابعه این وزارتخانه نیز رتبه چهارم اطلاع‌رسانی را به دست آورده است.
در این گزارش بیمه مرکزی با ۱۲ و بیمه آسیا با ۷ خبر، رتبه‌های دوم و سوم تولید اخبار را در شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران کسب کرده اند.

بازدید اپلیکیشن 1 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

مدیرعامل بانک ایران زمین: هدیه ما در سال ۱۴۰۰ به مشتریان، رونمایی از بانکداری دیجیتال خواهد بود مدیرعامل بانک ایران زمین: هدیه ما در سال ۱۴۰۰ به مشتریان، رونمایی از بانکداری دیجیتال خواهد بود
بنگاه ها
مدیرعامل بانک ایران زمین، در سالگرد تاسیس این بانک نوید آغاز به کار بانکداری دیجیتال بانک ایران زمین و رونمایی سراسری از سامانه فراز را در سال ۱۴۰۰ داد. به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، عبدالمجید پورسعید که در ۲۴ اسفند همزمان با سالگرد تاسیس بانک ایران زمین، در…...

پاسخ دهید