بیانیه سپاه در محکومیت اقدام مکرون

سیاسی
بیانیه سپاه در محکومیت اقدام مکرون

سپاه در بیانیه‌ای با محکومیت شدید اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر(ص)؛ اسلام ستیزی را پروژه شکست خورده، اما شتاب دهنده به افول گریزناپذیر امریکا و رژیم صهیونیستی دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سپاه نیوز، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با محکومیت شدید اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر اسلام (ص)؛ اسلام ستیزی را پروژه شکست خورده، اما شتاب دهنده به افول گریزناپذیر آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست.

در بخشی از این بیانیه آمده است: سناریوی شیطانی اسلام‌ستیزی که اخیراً با اقدام موهن و دوباره مجله شارلی ابدو در انتشار کاریکاتورهای قبیحانه علیه پیامبر گرامی اسلام (ص) و متعاقباً حمایت رئیس‌جمهور بی‌خرد و ماجراجوی فرانسه وارد مرحله جدیدی شده است، بیانگر تناقض بزرگ در غرب به ویژه پرچمدار به اصطلاح آزادی بیان در اروپا است که برای سرپوش گذاردن به ناکامی‌های خود در عرصه جلوگیری از توسعه اسلام و گرایش شهروندان غربی به دین مبین اسلام و آموزه‌های پیامبر اعظم (ص) صورت می‌پذیرد.

این بیانیه می‌افزاید: دامن زدن به اسلام هراسی توسط مکرون و طرح ادعاهای نگین و دروغین مبنی بر تلاش اسلام گرایان برای تغییر قانون اساسی فرانسه که از دل‌های فاسد و ذهن‌های فرسوده بر می‌خیزد، نه تنها خدشه‌ای به گل سرسبد عالم خلقت و چهره نورانی رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) وارد نخواهد ساخت، بلکه در معادله‌ای معکوس به مانند نمایش‌های سخیف گذشته، آزمون پلید و خفت بار دیگری بر کارنامه سیاه اسلام ستیزان خواهد افزود.

در این بیانیه شکل‌گیری موج اعتراضی و محکومیت در جوامع اسلامی و غیر اسلامی علیه اقدام رئیس جمهور فرانسه که با تحریم کالاهای فرانسوی وارد پروسه جدیدی شده است، را فرصتی برای افشای پشت پرده توهین به مقدسات اسلامی توصیف و تصریح کرده است: سردمداران نظام سلطه و صهیونیست که حامیان اصلی جریان‌های افراطی و تکفیری و تولید وحشت و خشونت در عالم هستند، قادر نخواهند بود غرب بحران زده و ضد بشریت را از باتلاق خود ساخته رهایی بخشند و بی شک در آینده‌ای نه چندان دور فراتر از تحریم کالاهای فرانسوی و اعتراضات میدانی، بایستی در انتظار دریافت پاسخ‌های در خور از امت اسلامی باشند.

این بیانیه در پایان با محکومیت شدید این اقدام موهن که پروژه‌ای شکست خورده اما شتاب دهنده به افول گریزناپذیر آمریکا و رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود، تاکید کرده است: پاسداران انقلاب اسلامی در کنار آحاد مجاهدان و فداییان پیامبر گرامی اسلام (ص) و خیل عظیم غیرتمندان دین مدار در جوامع بشری به ویژه جهان اسلام، ضمن اعلام آمادگی برای دفاع فداکارانه از اهداف و آرمان‌های پیامبر عظیم الشأن اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) مهیای به رخ کشیدن ظرفیت‌های متراکم و قدرتمند مسلمانان برای مقابله با اسلام هراسان و جریان توهین به پیامبر خوبی‌ها و مقدسات ادیان الهی هستند.

بازدید اپلیکیشن 47 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پیروزی بی تاثیر ترامپ در ایالت آلاسکا پیروزی بی تاثیر ترامپ در ایالت آلاسکا
سیاسی
خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه «تام تیلیس» و «دن سولیوان» نامزدهای حزب جمهوری‌خواه در ایالت‌های آلاسکا و کارولینای شمالی را پیروز انتخابات سنا در این دو ایالت اعلام کرد. بدین ترتیب تعداد کرسی‌های جمهوری‌خواهان در سنا به ۵۰ کرسی رسیده است که نسبت به دوره قبلی ۳ کرسی کاهش نشان می‌دهد.…...
ببینید | مصاحبه‌ای جنجالی از ترامپ در ۳۲سال پیش ببینید | مصاحبه‌ای جنجالی از ترامپ در ۳۲سال پیش
سیاسی
۳۲ سال پیش بود که «دونالد ترامپ» به عنوان یک کارآفرین به برنامه «اپرا وینفری» دعوت شد و در قسمتی از این برنامه دیدگاه‌های خود در صورت حضور در پست ریاست جمهوری را بیان کرد. تماشای این ویدیوی قدیمی و مقایسه آن با عملکرد فعلی ترامپ بسیار جالب است....
گرامیداشت علامه اقبال لاهوری با حضور ظریف گرامیداشت علامه اقبال لاهوری با حضور ظریف
سیاسی
ایسنا: تصاویری از دیدار و گفتگوی وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و پاکستان را ببینید. طی مراسمی با حضور وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و پاکستان ، یکصد و چهل و سومین سالگرد تولد شاعر بزرگ پارسی گوی علامه اقبال لاهوری گرامی داشته شد....

نظرات کاربران

  1. کسی که با مقدسات یه ملت بازی می‌کنه نشون میده که کم آورده و از مقاومت مردم به ستوه اومده که دست به دامن اینگونه رفتارهای هنجار ستیز شده برای همینه که هیچ وقت روی آرامش رو نمیبینند

پاسخ دهید