بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها در تهران بسته شد!

اجتماعی
بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها در تهران بسته شد!

جانشین پلیس راهور فاتب از انسداد مبادی ورودی پارک‌ها و تفرجگاه‌های تهران خبر داد.
ایسنا: سرهنگ ابوالفضل موسوی پور در این‌باره اظهار کرد:‌ بر اساس تصمیمات اتخاذ شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و ممنوعیت تردد و مراجعه به پارک و تفرجگاه‌ها در روز ۱۳ فروردین، با همکاری شهرداری تهران اقدامات لازم در خصوص انسداد کلیه ورودی‌های پارک‌ها در حال انجام است.
وی ادامه داد: از سحرگاه امشب کلیه همکاران بنده در پلیس راهور تهران در آمادگی صد درصد خواهند بود و در کلیه مبادی ورودی به پارک و تفرجگاه‌ها و حتی تفرجگاه‌های محلات شهر تهران مستقر خواهند شد و همکاران بنده نسبت به جلوگیری از مراجعه شهروندان به پارک‌ها و تفرجگاه‌ها اقدام خواهند کرد.
جانشین پلیس راهور فاتب افزود: در صورتی که شهروندان این ممنوعیتی که از سوی ستاد مقابله با کرونا تعیین شده است را رعایت نکنند و جان دیگران را به خطر بیندازند، همکاران ما نسبت به اعمال قانون اقدام خواهند کرد.

بازدید اپلیکیشن 17 , بازدید سایت 2

اخبار مرتبط

جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران
اجتماعی
سخنگوی وزارت بهداشت می‌گوید ظرف ۲۴ساعت گذشته ۲۱هزار و ۶۳ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شده و در همین مدت ۲۵۸نفر جان باخته‌اند. به گفته سیماسادات لاری از دیروز تا امروز ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ دو هزار و ۷۸۰ نفر به‌خاطر شدت ابتلا و نیاز به مراقبت…...
آیا شنبه ۳۰اسفند ماه سال ٩٩ تعطیل است؟ آیا شنبه ۳۰اسفند ماه سال ٩٩ تعطیل است؟
اجتماعی
رییس سازمان اداری و استخداری کشور اعلام کرد روز شنبه ۳۰ اسفندماه تعطیل است و ادارات دولتی به جز کارکنان واحدهایی ارائه دهنده خدمات ضروری به مردم ، تعطیل هستند. به گزارش خبرآنلاین،جمشید انصاری اظهار کرد: بر اساس لایحه قانونی تعیین تعطیلات رسمی کشور مصوب سال ۱۳۵۹، از ۲۹ اسفند…...
ببینید | دستگیری اشراری که رهگذران را سلاخی می‌کردند! ببینید | دستگیری اشراری که رهگذران را سلاخی می‌کردند!
اجتماعی
ویدئویی از دستگیری اشرار پایتخت که تعدادی از رهگذران بی‌گناه را سلاخی کرده بودند را ببینید. منبع: صداوسیما...

پاسخ دهید