بوریس جانسون: به اشتباه تماس تلفنی ترامپ را رد کردم

جهان
بوریس جانسون: به اشتباه تماس تلفنی ترامپ را رد کردم

وزیر خارجه سابق انگلیس و یکی از گزینه‌های نخست‌وزیری این کشور گفته به اشتباه تماس تلفنی رئیس‌جمهور آمریکا را رد کرده است.

به گزارشتسنیم، «بوریس جانسون»، یکی از نامزدهای نخست‌‌وزیری انگلیس گفته تماس تلفنی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا را با این فرض که فردی قصد دست انداختن او را دارد رد کرده است.

به نوشته پولیتیکو، ترامپ در جریان سفرش اخیرش به انگلیس تلاش کرده با بوریس جانسون تماس بگیرد، اما او فکر کرده فردی قصد شوخی با او را دارد و تلفن را قطع کرده است. ترامپ بعد از استعفای «ترزا می» از از سمت نخست‌وزیری انگلیس گفته بود که بوریس جانسون گزینه مناسبی برای جایگزینی او است.
جانسون در گفت‌وگو با ساندی‌تایمز درباره فردی که با او تماس گرفته بود گفت: «شخصی که با من صحبت کرد قدری لهجه ایرلندی داشت و گفت: “از تلفنخانه دفتر نخست‌وزیری تماس می‌گیرم. رئیس‌جمهور ایالات متحده پشت خط است.»

جانسون گفت: «به سرعت با خودم فکر کردم الان بروید به مخاطبانتان در رادیو کیلکنی (برنامه طنز) بگویید که من فریب نخوردم.»

وزیر خارجه پیشین انگلیس گفت تلفن را برداشته به دفتر نخست‌وزیری زنگ زده و متوجه شده که ترامپ واقعاً پشت خط بوده است. او گفت که در نهایت با ترامپ گفت‌وگو کرده است.

بازدید اپلیکیشن 74 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

برخورد نزدیک چینی هاو ناو آمریکایی دردریای جنوبی برخورد نزدیک چینی هاو ناو آمریکایی دردریای جنوبی
جهان
نیروی دریایی چین به همراه جنگنده های این کشور یک ناو آمریکایی که وارد آب‌های مورد مناقشه دریای چین جنوبی شده بود را بیرون کرد. به گزارش مهر به نقل از گلوبال تایمز، یک ناو آمریکایی پس از آنکه وارد آب‌های مورد مناقشه در دریای چین جنوبی شد با واکنش…...
آزمایش تصادفی کرونا در کابل؛ ۱۵۶ مورد از ۵۰۰ نمونه مثبت شد آزمایش تصادفی کرونا در کابل؛ ۱۵۶ مورد از ۵۰۰ نمونه مثبت شد
جهان
وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد، بر اساس تحقیقی که در مورد چگونگی شیوع کرونا در میان شهروندان کابل انجام داده، ۵۰۰ تن را به صورت تصادفی انتخاب و از آن‌ها تست گرفته شده که نتایج آزمایش ۱۵۶ تن از این افراد مثبت بوده است. به گزارش ایسنا، وزارت بهداشت افغانستان…...
حریق در ساختمانی در کره‌جنوبی با ۳۶ کشته حریق در ساختمانی در کره‌جنوبی با ۳۶ کشته
جهان
مقامات کره جنوبی از وقوع حریق در ساختمانی در کره جنوبی با ۳۶ کشته و ۱۰ زخمی خبر می دهند. مهر: به نقل از خبرگزاری کیودو، مقامات کره جنوبی امروز چهارشنبه اعلام کردند که در حادثه آتش سوزی که دریک ساختمان در یکی از شهرهای جنوب شرق پایتخت کره جنوبی…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید