برگزاری مسابقه پله نوردی در برج میلاد

اجتماعی
برگزاری مسابقه پله نوردی در برج میلاد

سومین دوره مسابقات بین المللی پله نوردی برج میلاد با حضور ورزشکارانی از ۱۰ کشور دنیا، ۱۶ آذرماه در دو بخش بانوان و آقایان، در یادمان ملی برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، بنا براعلام روابط عمومی برج میلاد، این دوره از مسابقات با حضور ورزشکارانی از کشورهای انگلیس، سوییس، فرانسه، بلغارستان،سوریه، اروگوئه،افغانستان،اندونزی، آلمان و ایران برگزار می شود.

در سومین دوره مسابقات بین المللی پله نوردی برج میلاد ۳۶ نفر شرکت کرده اند که ۶ شرکت کننده در بخش بانوان و ۳۰ شرکت کننده در بخش آقایان با یکدیگر به رقابت می پردازند.

نمایندگان ایران، برگزیدگان پنجمین دوره پله نوردی برج میلاد هستند که همزمان با ولادت خاتم انبیاء در یادمان ملی رقابت کرده و معرفی شدند. ایران سه نماینده در بخش بانوان و سه نماینده در بخش آقایان در این دوره از مسابقات دارد.

سومین دوره مسابقات بین المللی پله نوردی برج میلاد جمعه ۱۶ آذرماه از ساعت ۱۱ در برج میلاد برگزار می شود و برگزیدگان آن نیز ساعت ۱۳ در گالری غربی برج میلاد معرفی می شوند.

بازدید اپلیکیشن 39 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

راه‌های مواجهه با ترس از زلزله در کودکان راه‌های مواجهه با ترس از زلزله در کودکان
اجتماعی
هفت صبح - از زلزله اخیر تهران زمان زیادی نمی‌گذرد. زلزله ۵ ریشتری که گرچه خسارات مالی و جانی زیادی نداشت اما توانست افراد کم سن و سال را با پدیده ای آشنا کند که اندکی ترس و نگرانی را در وجودشان به یادگار بگذارد و حالا این وظیفه پدر…...
بالاخره وقتش رسید؛ کنکور بدهیم ‌یا کرونا بگیریم؟ بالاخره وقتش رسید؛ کنکور بدهیم ‌یا کرونا بگیریم؟
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، فرید عطارزاده | در روزهایی که به برگزاری کنکورهای مهم سراسری کشور نزدیک می‌شویم، دغدغه‌ها و سوالات مختلفی برای برگزاری این کنکورها به‌وجود آمده است. اولین کنکور مهم که آزمون دکترا است در تاریخ ۹خرداد برگزار می‌شود و بقیه آزمون‌ها تا اوایل تیرماه. مشکل دقیقا همینجاست. وزارت…...
تعداد قربانیان سقوط هواپیما در پاکستان: بیش از ۹۰ نفر تعداد قربانیان سقوط هواپیما در پاکستان: بیش از ۹۰ نفر
اجتماعی
هفت صبح - درپی سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری متعلق به سازمان هواپیمایی کشوری پاکستان در «کراچی»، منابع رسمی این کشور از پیدا شدن ۳۰ جسد در محل حادثه خبر داده و گفته می‌شود که تعداد قربانیان به بالای ۹۰ نفر می‌رسد. رسانه‌های پاکستانی شامگاه روز پنجشنبه اعلام کردند: برخورد…...

پاسخ دهید