خبر فوری : همراهان گرامی! برای رفع مشکل دانلود نسخه PDF روزنامه، لطفا اپلیکیشن را از Play Store گوگل دانلود کنید

برگزارکنندگان جشن هالووین در پرند دستگیر شدند

اجتماعی
برگزارکنندگان جشن هالووین در پرند دستگیر شدند

خبرگزاری تسنیم: سرهنگ مهدی سرپناه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به خبر برگزاری جشن هالووین در پرند اظهار داشت: یک گروه گریمور آخر هر هفته از تهران به پرند می‌آید و فعالیت آن در یک فست فودی است که این جشن و دورهمی کوچک با عنوان هالووین در این فست‌فودی برگزار شده است.

وی ادامه داد: به محض اطلاع از برگزاری چنین جشنی در کمترین زمان، مالک فست فود و گریمور دستگیر شدند که تحقیقات از این دو نفر همچنان ادامه دارد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: در رابطه با برگزاری جشن‌ها با نمادها و فرهنگ‌های غربی که احساسات مردم را جریحه‌دار می‌کند بدون اغماض با آن برخورد می‌شود که مردم خط قرمز پلیس هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هر توفیقی که پلیس به دست می‌آورد مرهون مشارکت مردم است که مردم با ناهنجاری‌های اجتماعی مخالف هستند و پلیس در کنار آن‌ها است و از مردم درخواست داریم تا به محض اطلاع از هرگونه برنامه‌ غیراخلاقی و غیرشرعی که به جامعه آسیب وارد می‌کند پلیس را در جریان بگذارند.

بازدید اپلیکیشن 80 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پایان ترس از روز کوروش و ‌جشن هالووین پایان ترس از روز کوروش و ‌جشن هالووین
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | چگونه ۷ آبان و ۳۱ اکتبر، از دو روز ضدامنیتی‌ به دو روز عادی تبدیل شد؟ * یک: فردا ۳۱ اکتبر است و طبق سنت مسیحی، در کشورهای اروپایی، هالووین گرامی‌ داشته می‌شود. جشنی پر از آیین‌ها و لباس‌های گوناگون که معمولا کمی ترسناک است. این…...
“هالووین” در ایران “هالووین” در ایران
دیدنی‌ها
چند سالی است تب تندی در میان ایرانی‌ها شکل گرفته که تمایل به برگزاری جشن‌های خارجی دارند. اوایل این جشن‌ها با برگزاری مراسم کوچکی در شب کریسمس و ژانویه آغاز شد، برای ایرانی‌های مسیحی این مهمانی‌ها طبیعی بود و با این برنامه آغاز سال جدیدشان را جشن می‌گرفتند. اما کم‌کم…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید