جنجال برنامه نوال و توئیت مشکوک مایا

جهان
جنجال برنامه نوال و توئیت مشکوک مایا

روزنامه هفت صبح | روز سه‌شنبه گذشته، مایا دیاب، خواننده مسیحی لبنانی، توئیتی منتشر کرد و نوشت در حال تماشای یک برنامه تلویزیونی است و تماشای این برنامه او را به یاد یک آهنگ از تامر حسنی می‌اندازد که این خواننده در آن از افراد چندچهره حرف می‌زند.

بسیاری از هواداران مایا گفتند که دیاب در توئیت خود قصد داشته کنایه‌ای به نوال الزغبی بزند چرا که او همزمان با این توئیت در برنامه «خنده، بازی و جدیت» شرکت کرده بود. این را بگذارید کنار اینکه مایا پیش از آن هم گفته بود که با هنرمندی که نام اول آن «ن» است مشکل دارد.

در آن زمان گفتند این ن به نانسی و نجوال و نوال برمی‌گردد ولی او با دو نفر اول خوب است و بنابراین حتما دیگر منظور مایا، نوال بوده است. طرفداران نوال هم در شبکه‌های اجتماعی به تندی از مایا انتقاد کردند و به او پاسخ دادند.

بازدید اپلیکیشن 183 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

دعوای طرفداران نانسی و الیسا در لبنان دعوای طرفداران نانسی و الیسا در لبنان
اسلایدر
روزنامه هفت صبح | طرفداران نانسی عجرم و الیسا دو چهره موسیقی لبنانی این روزها به شدت با هم درگیر هستند. دعوا سر این شروع شد که چه کسی، چهره اول موسیقی لبنان است. نانسی به آتش ماجرا دمید وقتی یک ویدئو منتشر کرد که در آن الیسا گفته فقط…...
کنسرت آنلاین‌ به سبک عربی کنسرت آنلاین‌ به سبک عربی
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح | شاید بتوان ادعا کرد که هیچ ستاره عربی در ایران مثل نانسی عجرم، خواننده لبنانی مشهور نیست. این خواننده، شامگاه روز سه‌شنبه به وقت تهران (ساعت هشت شب به وقت عربستان سعودی) با استفاده از کانال یوتیوب خود که ۴٫۵۶ میلیون عضو دارد، یک کنسرت زنده…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید