برانکو ایوانکوویچ: در تابستان امسال پرسپولیس را ترک می کنم

ورزشی
برانکو ایوانکوویچ: در تابستان امسال پرسپولیس را ترک می کنم

برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه با سایت کروات اسپورت‌ نت از جدایی خود از باشگاه پرسپولیس خبر داد. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس ادعا کرده بود برانکو در این تیم ماندنی است.

مصاحبه برانکو با این سایت به شرح زیر است:

برانکو در خصوص تیم ملی کرواسی گفت:

تیم ملی کرواسی بعد از جام جهانی شرایط متفاوت و سختی داشت بازیکنان با تأخیری از باشگاه‌شان به اردوی تیم ملی بازگشتند و این شرایط تمرین و آماده‌سازی را سخت کرد. آنها از لحاظ فیزیکی و ذهنی آماده نبودند.
وی در خصوص شرایط باشگاه پرسپولیس و ادامه همکاری با این باشگاه گفت:

. پس از یک فصل فوق‌العاده ما قهرمان لیگ برتر، جام حذفی و سوپرکاپ شدیم توانستیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم. در این چهار سال در باشگاه پرسپولیس ما سه بار قهرمان لیگ برتر شدیم. من برای باشگاه پرسپولیس هم مربی بودم و هم روانشناس تا بتوانم تمام بازیکنانم را به بالاترین سطح ممکن برسانم. یقین دارم که باشگاه پرسپولیس تمامی بدهی من را پرداخت خواهد کرد. من باشگاه پرسپولیس را در تابستان امسال ترک خواهم کرد و من یک مربی هستم و پیشنهادی از دیگر نقاط جهان دارم.

منبع: طرفداری

بازدید اپلیکیشن 64 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ویدیو/ وقتی بازیکن استقلال خواننده رپ می‌شود! ویدیو/ وقتی بازیکن استقلال خواننده رپ می‌شود!
ورزشی
ویدیوی خوانندگی میلاد زکی‌پور در فضای مجازی منتشر شده است....
زمین گل کوچک ایرانی، در صفحه AFC/عکس زمین گل کوچک ایرانی، در صفحه AFC/عکس
ورزشی
یک زمین فوتبال در شهرستان پاوه و استان کرمانشاه توجه AFC را به خود جلب کرده است. به گزارش خبرآنلاین، زمین های گل کوچک فوتبال در ایران بی توجه به موقعیت مکانی و زمانی، همیشه فوتبالیست های بزرگ و کوچکی را در خود جای داده که حتی با توپ پلاستیکی…...
صفحه یک روزنامه‌های ورزشی ۱۷ اردیبهشت صفحه یک روزنامه‌های ورزشی ۱۷ اردیبهشت
ورزشی
نگاهی داریم به روزنامه‌های ورزشی امروز: ایران ورزشی از زبان بهروز رهبری‌فرد پشت پرده جدایی مهدی هاشمی‌نسب از پرسپولیس را افشا کرده است.ماجرایی مربوط به ۲۱ سال قبل. گل نوشته سازمان لیگ تیمهایی که بخواهند لیگ را در صورت ادامه آن تحریم کنند به سقوط به دو دسته پایین‌تر تهدید…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید