برانکو ایوانکوویچ با درخواست پرسپولیس موافقت کرد

ورزشی
برانکو ایوانکوویچ با درخواست پرسپولیس موافقت کرد

سرمربی پیشین پرسپولیس با درخواست مسئولان باشگاه پرسپولیس مبنی بر مذاکره در خصوص مطالباتش و کشیده نشدن پرونده شکایت به فدراسیون بین‌المللی فوتبال موافقت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از حضور محمدحسن انصاریفرد در پست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس شاهد تغییر در نگرش مسئولان این باشگاه در پرونده پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ بودیم.

سرمربی پیشین پرسپولیس که همراه با دستیاران هموطن کروات خود نزدیک به یک میلیون یورو از این باشگاه طلب دارد پس از عدم توافق با ایرج عرب مدیرعامل وقت پرسپولیس اقدام به شکایت از این باشگاه در کمیته انضباطی فیفا کرد تا آنها به این پرونده ورود کنند.

انصاریفرد بلافاصله پس از انتصاب به عنوان جانشین عرب از معاونان خود خواست تا مکاتبه با برانکو را برای توافق با وی قبل از حکم کمیته انضباطی فیفا آغاز کنند.

باشگاه پرسپولیس از برانکو خواسته بود با توجه به تغییر مدیریت در باشگاه، مجددا پای میز مذاکره نشسته و به توافق لازم در این زمینه برسد.

خبرنگار مهر، کسب اطلاع کرد که برانکو با پیشنهاد باشگاه موافقت کرده و عنوان داشته است انصاریفرد را به عنوان یک مدیر ورزشی کاملا می شناسد و از او انتظار دارد که روی درخواست خود مبنی بر حل و فصل این مشکل مانده تا کادر فنی پیشین پرسپولیس به مطالبات خود برسد.

برانکو در پاسخ درخواست معاونان باشگاه پرسپولیس اعلام کرد برای مذاکره با این باشگاه هیچ پیش شرطی ندارد و حاضر است با توافق در آینده ای نزدیک، مشکلات را قبل از حضور در فیفا حل کند.

قرار است باشگاه پرسپولیس تاریخ های پیشنهادی خود را برای جلسه با وکلای برانکو اعلام کرده تا توافق لازم درباره زمان برگزاری نشست صورت گیرد.

بازدید اپلیکیشن 23 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

مجیدی و قلعه‌نویی علیه رکوردشکنی یحیی مجیدی و قلعه‌نویی علیه رکوردشکنی یحیی
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | پرسپولیس برای شکستن رکورد بردهای متوالی در تاریخ لیگ برتر نیاز به پیروزی بر استقلال و سپاهان دارد. با پیروزی بر صنعت‌نفت آبادان، تعداد بردهای متوالی پرسپولیس در لیگ نوزدهم به هفت رسید. البته پرسپولیسی‌ها در این برهه، دو برد هم در جام حذفی داشتند و…...
صفحه یک روزنامه‌های ورزشی ۱۵ بهمن صفحه یک روزنامه‌های ورزشی ۱۵ بهمن
ورزشی
مروری داریم بر روزنامه‌های ورزشی امروز: ایران ورزشی با تیتر ببخشید آقایی دایی به اتفاقاتی که در ۴۸ ساعت گذشته برای علی دایی رخ داد، اشاره کرده است. خبر ورزشی با سیدجلال درباره دربی صحبت کرده. کاپیتان پرسپولیس گفته باید هوشیار باشیم چرا که استقلال خطرناک است. این روزنامه نوشته…...
۱۱ فریم از اشتباهات ویرانگر ‌روزبه چشمی ‌ ۱۱ فریم از اشتباهات ویرانگر ‌روزبه چشمی ‌
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | دربی تهران با تساوی ۲-۲ به پایان رسید. از قبل هم قابل پیش‌بینی بود که با توجه به قدرت خط حمله استقلال و ضعف خط دفاع این تیم، احتمال پرگل شدن بازی زیاد است. در نهایت هم همین اتفاق رخ داد و استقلال با خط حمله…...

پاسخ دهید