دانلود اپلیکیشن هفت صبح

ببینید | ویدیو رسمی معارفه مهدی قائدی در الاهلی امارات

ورزشی
video
ببینید | ویدیو رسمی معارفه مهدی قائدی در الاهلی امارات

باشگاه الاهلی دقایقی پیش با انتشار یک کلیپ کوتاه خرید ستاره بوشهری فوتبال ایران را قطعی کرد. در منابع اماراتی این قرارداد پنج ساله عنوان شده و به نظر می‌رسد مبلغی بالای دومیلیون دلار برای استقلال منفعت مالی داشته است.

قایدی با این قرارداد به باشگاهی پیوست که پیش از این حسن روشن را بعنوان اولین ایرانی و یک ستاره بزرگ به خدمت گرفته بود. بعد از روشن نیز چهره‌‎هایی مثل علی کریمی، جواد کاظمیان، فرهاد مجیدی و میلاد میداوودی عضو این باشگاه قدرتمند شهر دبی بوده‌اند که مالکیت آن در اختیار فرزند شیخ محمد حاکم دبی است.

قایدی که طی ماه های گذشته مورد توجه باشگاه شباب الاهلی و همچنین الغرافه قطر و آ.ا.ک آتن یونان قرار گرفته بود، از ۱۱ روز پیش راهی دبی شد تا به مذاکرات با تیم های خواهان خود ادامه دهد. از میان پیشنهادات رسیده به دست قایدی، باشگاه شباب الاهلی عزم بالایی برای جذب این بازیکن داشت و مذاکرات دو طرف به شکل جدی دنبال شد. در ادامه نیز احمد مددی مدیرعامل استقلال راهی امارات شد تا برای افزایش مبلغ انتقال قایدی، با مدیران شباب الاهلی وارد مذاکره شود.

هنوز از میزان دقیق مبلغ ترانسفر قایدی خبر رسمی منتشر نشده ولی گفته می شود این مبلغ بین ۱٫۵ تا ۲ میلیون دلار بوده است. مبلغی که می تواند به رکوردی در زمینه ترانسفر بازیکنان از لیگ ایران به خارج از کشور تبدیل شود. پس از اینکه باشگاه شباب الاهلی موفق شد احمد نوراللهی کاپیتان پرسپولیس را جذب کند، حالا خرید دوم این تیم اماراتی از دیگر تیم بزرگ پایتخت یعنی استقلال است. شباب الاهلی فصل گذشته قهرمان جام حذفی امارات شد و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرده است.

بازدید اپلیکیشن 100 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید