خبر فوری : طرح ترافیک تهران تا پایان ماه رمضان لغو شد

ببینید| واکنش مدیرعامل شرکت کاله به انتشار یک فیلم

اجتماعی
video
ببینید| واکنش مدیرعامل شرکت کاله به انتشار یک فیلم

رکنا: انتشار تصویر مردی که در حال اضافه کردن آب به شیرهای کاله آن هم در پشت یک کامیون حمل بار است از روز گذشته واکنش های زیادی داشته است. مدیر عامل کاله در خصوص انتشار این فیلم توضیحاتی به ما داد.

عصر روز نوزدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد چند مرد پشت یک کامیون حمل محصولات کاله در گوشه ای از شهر تهران درحال اضافه کردن آب به شیرهای کاله هستند.

با انتشار این فیلم سوالات متعددی در ذهن مردم شکل گرفت که یکی از اساسی ترین سوالات این بود که اگر کاله به شیر آب اضافه می کند چرا باید این افزودن آب شیرها در کنار خیابان انجام بگیرد.

غلامعلی سلیمانی مدیرعامل شرکت کاله در توضیح این فیلم به ما گفت: در خصوص این فیلم بررسی ها آغاز شده است اما هنوز تحقیقات تکمیل نیست. این مردان کارگر و کارمند هستند و در حال انجام عمل خلاف که باید رفتار و علت این حرکت آنها مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. این مبحث از روز گذشته در حال بررسی است. از کشورهای مختلف ، از سوی دوستان و مسئولان این فیلم برای بنده ارسال شده و دستور تحقیق جدی و کامل در این خصوص داده شده است.

مدیر عامل کاله در مورد اینکه تا چه میزان امکان دارد این عمل یک رفتار رقابتی و یا تخریبی برای شرکت کاله باشد چنین توضیح داد: احتمال زیادی دارد که این رفتار ، یک عمل تخریبی باشد زیرا رقابت بین شرکت ها زیاد است و ما به تازگی دستگاه هایی را وارد کشور کرده ایم که شیرهای پاستوریزه ای که تا دیروز در ایران ۵ روز امکان حفظ و نگهداری سلامت آنها وجود داشت می تواند با تکنیک تازه تا ۳۰ روز دوام سلامت داشته باشد.

وی تاکید داشت: البته بررسی ما تنها در این خصوص نیست و امکان دارد یک کارگر به هر دلیلی کاری یا اقتصادی دست به این عمل زده باشد که مورد بررسی است.

سلیمانی اعلام کرد: کارگری که این رفتار را کرده است شناسایی شده و فردا با او گفت و گو خواهم داشت تا ابعاد علت این حرکت را مطلع شوم و آن زمان است که می توانم دقیق تر در مورد علت انتشار این فیلم پاسخ بدهم.

بازدید اپلیکیشن 458 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

آتش‌سوزی در ایستگاه متروی قیطریه مهار شد آتش‌سوزی در ایستگاه متروی قیطریه مهار شد
اجتماعی
ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مهار آتش سوزی در ورودی ایستگاه مترو قیطریه خبر داد. سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت ١۵:٢٧ دقیقه امروز یک مورد آتش سوزی در خیابان شریعتی، ابتدای ورودی ایستگاه متروی قیطریه به سامانه ١٢۵ سازمان آتش…...
بازداشت مرزبان ترک به خاطر شکنجه و مرگ کولبر ایرانی بازداشت مرزبان ترک به خاطر شکنجه و مرگ کولبر ایرانی
اجتماعی
رکنا: در وان ترکیه پرونده‌ای علیه چند مرزبان به اتهام شکنجه منجر به مرگ یک کولبر کرد ایرانی تشکیل شده است. کولبر کشته‌شده، حسن کچلانلو ۴۳ ساله و پدر ۳ فرزند بود که همراه با بهنام صمدی ۱۷ ساله از چالدران خوی وارد ترکیه شده و دستگیر شدند. به گفته…...
پسربچه آزار دیده استقلالی به دوربین تلویزیون چه گفت؟ پسربچه آزار دیده استقلالی به دوربین تلویزیون چه گفت؟
اجتماعی
برترین‌ها: کودک هوادار استقلال که فیلمش در فضای مجازی به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته است اظهارات جالبی با دوربین صدا و سیما داشته است.او در این گفتگوی کوتاه از آرزویش برای بازی در استقلال گفت و البته که اطلاعاتش را درباره بازی‌های جدید استقلال به رخ کشید....

پاسخ دهید