موزیک‌ویدئو هوای زمزمه‌هایت با صدای همایون شجریان

گوناگون
video
موزیک‌ویدئو هوای زمزمه‌هایت با صدای همایون شجریان

برای این ساعت دعوت می‌کنیم موزیک ویدئو «هوای زمزمه‌هایت» را با صدای همایون شجریان بشنوید. شعر کار حسین منزوی است همایون شجریان در آن سه‌تار زده و زحمت گیتار روی دوش نوید زمردی بوده. اگر سینه سوخته‌اید چه بهتر! ممکن است حال دلتان را خوش‌تر کند.

این قطعه را برای پخش در سریال «می‌خواهم زنده بمانم» ساخته‌اند و لابد تا الان شنیده‌اید که قسمت جدید این سریال قرار بود امروز از فیلیمو پخش شود اما به‌خاطر یکی از شخصبت‌های سریال توقیف شده.

امروز ساترا در این مورد اطلاعیه صادر کرده و گفته توقیف سریال با توجه به وصول شکایت معاونت فرهنگی و اجتماعی ناجا و پیگیری چندباره ایشان انجام شده و نکاتی را هم گوشزد کرده‌اند:

براساس بررسی‌های ساترا، دغدغه‌های ناجا ناظر به جهان و جریان داستان و نیز شخصیت‌پردازی برخی کارکترهاست که به‌نحوی خدشه به چهره نیروی خدوم انتظامی و کمیته‌های انقلاب اسلامی به عنوان شاکله ناجا محسوب شده است. نکاتی که به‌راحتی و بدون تحمیل هزینه‌های سنگین اصلاح پس از تولید به بخش خصوصی، در مرحله فیلمنامه قابلیت بررسی و مرتفع شدن داشته‌اند، اما باتوجه به اینکه سریال، بدون طی کردن هماهنگی‌های لازم با موسسه ناجی‌هنر آغاز به تولید نموده، این ملاحظات در این سریال نیز مورد غفلت قرار گرفته است.

همچنین با توجه به زمان تولید این سریال، این محتوا پس از تولید و باهدف دریافت مجوز انتشار به ساترا ارائه شده است؛ به همین دلیل اعمال اصلاحات در فیلمنامه در این مرحله، عملا غیرممکن بوده و مطابق با سیاست ساترا مبنی بر حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی نیست. برهمین‌اساس و پس از وصول شکایت ناجا، ساترا با برقراری جلساتی با نویسندگان محترم و مدیران معاونت فرهنگی و اجتماعی ناجا و مؤسسه ناجی‌هنر، سعی بر حل چالش پیش‌آمده با اصلاح حداقلی ایرادات داستان داشته است که امیدواریم به زودی به حل مشکل پیش آمده منجر شود.

ساترا امیدوار است پس از این شاهد موانع ناشی از ناهماهنگی در مسیر سرمایه‌گذاری و فعالیت رسانه‌های بخش خصوصی به ویژه در میانه برنامه نمایش عمومی نباشیم.

بازدید اپلیکیشن 46 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید