ببینید | تصاویری از علی انصاریان در سریال‌های تلویزیونی

فرهنگی
ببینید | تصاویری از علی انصاریان در سریال‌های تلویزیونی

علی انصاریان که در تیم‌های باشگاهی پایتخت مانند پیروزی و استقلال بازی کرده بود، پس از هفته‌ها مبارزه با ویروس کرونا، ساعتی قبل (چهارشنبه ۱۵ بهمن) دارفانی را وداع گفت. از آخرین حضورهای انصاریان مقابل دوربین، به «شام ایرانی» باز می‌گردد که در آن‌جا با سیدجواد هاشمی، حامد آهنگی و یک بازیگر لبنانی هم گروه بود. سیدجواد هاشمی در گفت‌وگویی به دوستی دیرینه خود با این بازیکن فوتبال اشاره کرده و بازگشتش را خدا خواسته بود. هاشمی گفته بود: «دوستی ما ابتدا از فوتبال شکل گرفت. بازی خیرخواهانه هنرمندان و تیم پرسپولیس برای حمایت از زلزله زدگان رودبار بود که علی انصاریان کنار ما بازی کرد؛ آن دوره، شاید فصل جدیدی از زندگی او برای ورود به دنیای هنر بود و از آن‌جا در کنار هنرمندان قرار گرفت. ما در آن بازی ۹ بر صفر از پرسپولیس شکست خوردیم. شاید از همان جا بارقه‌های علاقه به هنر در علی انصاریان شکل گرفت و ادامه پیدا کرد.»

شام ایرانی
شام ایرانی

اولین نقش آفرینی انصاریان در قاب جادو، به سریال کمدی «نقطه چین» در سال ۸۳ بازمی‌گردد؛ سریالی به کارگردانی مهران مدیری که این بازیکن فوتبال به عنوان مهمان در نقش خودش مقابل دوربین حاضر شد.

نقطه چین
نقطه چین

علی انصاریان بعد از سریال «نقطه‌چین» در کمدی شناخته شده دیگری با عنوان «زیر آسمان شهر» بازی کرد که این بار مهران غفوریان، کارگردانی آن را عهده‌دار بود. او این بار هم در نقش خودش و به عنوان خواهرزاده خانم فرامرزی در سری اول و دوم مقابل دوربین رفت.

زیر آسمان شهر
زیر آسمان شهر

«چارخونه»، «خانه اجاره‌ای»، «محکومین» (سال ۹۶) و «کیمیا» (سال ۹۴) از دیگر مجموعه‌هایی بود که این بازیکن فوتبال به عنوان بازیگر در آن‌ها بازی کرد تا به تدریج در دنیای هنر هم خود را عنوان یک شخصیت معرفی کند.

محکومین
محکومین

 

سریال محکومین
سریال محکومین

انصاریان در فصل سوم از سریال «کیمیا» به کارگردانی جواد افشار در نقش «فرهاد» مدیر یک آژانس هواپیمایی حاضر شد.

کیمیا
کیمیا

این بازیکن فوتبال در تعدادی فیلم سینمایی هم بازی داشته است که از آن جمله می‌توان به «پاداش سکوت»، «هدیه»، «شروع یک پایان»، «کلاف»، «حکم تیر» و «حس خوب زندگی» اشاره کرد. حضور انصاریان در سریالی با عنوان «آسپرین»، در شبکه نمایش خانگی هم رقم خورده است. این سریال در سال‌های ۹۴ و ۹۵ ساخته شد و او با علیرام نورایی هم بازی بود.

آسپیرین
آسپیرین

آخرین ایفای نقش انصاریان در تلویزیون به سریال «سرزده» در تابستان ۹۹ برمی‌گردد. مجموعه‌ای پلیسی به کارگردانی بهادر اسدی، که در آن با بهرنگ علوی هم بازی بود. رضا و اصلان از کودکی در یک محله و با هم بزرگ شدند و از همان سن به ورزش کشتی چوخه مشغول بودند. در ادامه رضا ، با بازی انصاریان، پلیس موفقی شده بود و اصلان به عنوان شخصیت منفی، دزدی می‌کرد.

سرزده
سرزده

و البته پیش از پخش سریال «سرزده» هم «شام ایرانی» سعید ابوطالب اردیبهشت ماه امسال در شبکه نمایش خانگی پخش شد که انصاریان در آن طی چهار شب مقابل دوربین سعید ابوطالب رفت.

بازدید اپلیکیشن 86 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

داستان قهر و آشتی سحر ‌و ‌سیما داستان قهر و آشتی سحر ‌و ‌سیما
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، احمد رنجبر | سریال «دادستان» پایان ممنوع‌الکاری سحر قریشی در تلویزیون است. او سال ۸۸ برای نخستین‌بار بازیگری را با سریال «دلنوازان» تجربه کرد و بعد از آن اجازه همکاری با تلویزیون از او سلب شد. در این مدت کارگردان‌های مختلف بارها برای رفع مشکل قریشی دورخیز…...
‌ریسک بالای ابتلا به کرونا در ‌فینال برنامه عصرجدید ‌ریسک بالای ابتلا به کرونا در ‌فینال برنامه عصرجدید
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، گروه تلویزیون | مراحل نیمه‌نهایی مسابقه «عصرجدید» به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بدون حضور تماشاگران و همراهان شرکت‌کننده‌ها ضبط شد. حتی عوامل «عصرجدید» به‌نحوی برنامه‌ریزی کرده بودند که اجراها به صورت ضبطی انجام شود تا زمان کوتاه‌تر باشد و خطرات کمتر. همه این موارد اتفاق‌های…...
علاقه اهالی موسیقی به ترکیه و سایت‌های شرط‌بندی علاقه اهالی موسیقی به ترکیه و سایت‌های شرط‌بندی
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، بهمن بابازاده | موج مهاجرت اهالی موسیقی از ایران به ترکیه و جذب شدن آنها به عنوان مدل‌های تبلیغاتی سایت‌های شرط‌بندی پس از اتفاقات چند ماه اخیر کاهش یافته و دستگیری برخی از چهره‌های شناخته شده این حوزه، وحشت بزرگی را در دل همه فعالین آن به…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید