دانلود اپلیکیشن هفت صبح

ببینید | ایمن‌ترین خودروهای سال ۲۰۲۱ به انتخاب یوروانکپ

دانش و فناوری
ببینید | ایمن‌ترین خودروهای سال ۲۰۲۱ به انتخاب یوروانکپ

یوروانکپ که یکی از معتبرترین مراجع ارزیابی ایمنی خودروهای تولیدی است، لیست ایمن‌ترین مدل‌های تست شده در سال ۲۰۲۱ را منتشر کرد. یوروانکپ در انتخاب بهترین‌های هر کلاس امتیازات به دست آمده در چهار تست محافظت از سرنشینان بزرگسال، محافظت از سرنشینان خردسال، محافظت از عابران پیاده و سیستم‌های کمکی لحاظ شده است. این سازمان افزوده امتیازات موجود مربوط به مدل پایه خودروها هستند و تجهیزات آپشنال موجود در تریم‌های میانی و پرچمدار تاثیری در رده‌بندی نداشته است.

در کلاس خودروهای تشریفاتی این مرسدس بنز EQS است که از تمامی رقبای تست شده در سال ۲۰۲۱ عملکرد بهتری به نمایش گذاشته و به عنوان ایمن‌ترین مدل این کلاس دست پیدا کرده است.

ایمنی خودرو مرسدس بنزیوروانکپ در کلاس خودروهای آفرود سایز بزرگ اشکودا Enyaq iV را به عنوان بهترین مدل تست شده در سال ۲۰۲۱ برگزیده است. در کلاس خودروهای کوچک خانوادگی باز هم محصولی از اشکودا خوش درخشیده و مدل فابیا از این برند اهل جمهوری چک درصد ایستاده است.

 ایمن‌ ترین خودروهای سال 2021 براساس استاندارد یورو انکپ را بشناسیدتویوتا یاریس کراس خودرویی است که یوروانکپ به عنوان ایمن‌ترین مدل در کلاس خودروهای چند منظوره کوچک انتخاب کرده؛ این سازمان عنوان ایمن‌ترین خودروی آفرود کوچک را هم به نیسان قشقای اعطا کرده است.

 ایمن‌ ترین خودروهای سال 2021 براساس استاندارد یورو انکپ را بشناسید یوروانکپ برای نخستین بار ایمن‌ترین خودرو از بین مدل‌های الکتریکی را نیز برگزیده است. همانطور که قابل پیش‌بینی بود، این عنوان به مرسدس بنز EQS رسیده تا نماینده اشتوتگارتی‌ها برنده ۲ جایزه باشد.

ایمنی خودرو مرسدس بنز

تمام مدل‌های ذکر شده، در تست تصادف یوروانکپ موفق به دریافت پنج ستاره ایمنی شده‌اند.مرسدس بنز EQS در بخش حفاظت از سرنشینان بزرگسال امتیاز ۹۶ درصد، در بخش حفاظت از سرنشینان خردسال امتیاز ۹۱ درصد، در بخش حفاظت از عابران پیاده امتیاز ۷۶ درصد و در بخش سیستم های کمکی ایمنی امتیاز ۸۰ درصد را مال خود کرده است.

این امتیازها برای اشکودا Enyaq iV به ترتیب عبارتند از ۹۴، ۸۹، ۷۱ و ۸۲ درصد. مدل فابیا از این کمپانی نیز به ترتیب امتیاز های ۸۵، ۸۱، ۷۰ و ۷۱ درصد را کسب کرده است. از بین دیگر مدل‌های حائز رتبه اول، تویوتا یاریس کراس به ترتیب امتیاز های ۸۶، ۸۴، ۷۸ و ۸۱ درصد را دریافت نموده، امتیاز های نیسان قشقایی هم به ترتیب عبارتند از ۹۱، ۹۱، ۷۰ و ۹۵ درصد.

بازدید اپلیکیشن 21 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید