ببینید | اولین گل سردار آزمون برای آ اس رم در سری آ

ورزشی
video
play-sharp-fill
ببینید | اولین گل سردار آزمون برای آ اس رم در سری آ

تیم فوتبال آ اس رم پس از سه پیروزی پیاپی در دیدار اخیرش مقابل اینتر میلان شکست خورده بود و امشب که از ساعت 22:30 در ورزشگاه المپیکو به مصاف لچه رده یازدهمی رفته بود، نمی‌خواست دوباره بازنده باشد، اما دروازه‌اش را در دقیقه 72 باز شده دید و عقب افتاد که سردار آزمون نگذاشت این نتیجه تا پایان پابرجا بماند.

سردار آزمون که بلافاصله پس از باز شدن دروازه رم وارد زمین شد، تا لحظات پایانی شانس گل به دست نیاورد، اما فرصت گلزنی برای خود ساخت و بالاخره توانست نخستین گل خود در سری آ ایتالیا را با یک ضربه فوق‌العاده مقابل لچه به ثمر رساند.

رم که در شروع مسابقه یک پنالتی توسط روملو لوکاکو هدر داده بود، در دقیقه 1+90 پس از حملات پیاپی بالاخره به خواسته‌اش رسید و روی نفوذ سریع و ارسال تماشایی نیکولا زالوسکی از جناح چپ به محوطه جریمه و ضربه سر شیرجه‌ای و پرقدرت سردار آزمون که شبیه به شوت بود، دروازه لچه را باز کرد و کار را به تساوی کشید. سردار آزمون که انتظار می‌رفت پس از زدن نخستین گل خود در سری آ ایتالیا و در انفجار ورزشگاه رم خوشحالی زیادی انجام بدهد، این کار را انجام نداد و سریع توپ را از درون دروازه لچه برداشت تا تیمش فرصت پیروزی در 5 دقیقه وقت اضافه اعلام شده را داشته باشد.

این حرکت سردار انرژی مضاعف به شاگردان ژوزه مورینیو داد و آنها با هیجان بیشتری به بازی ادامه دادند و توانستند در دقیقه 4+90 گل دوم را با فرار روملو لوکاکو و شوت پای چپ این بازیکن بزنند و فریاد شادی در المپیکو سر بدهند.

تیم فوتبال رم در شبی که در آستانه شکست قرار داشت، با گل تماشایی سردار آزمون به بازی برگشت و توسط لوکاکو به گل دوم رسید تا در نهایت به پیروزی دو بر یک دست پیدا کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید