ببینید | آتش سوزی کارخانه میهن مهار شد

اجتماعی
video
ببینید | آتش سوزی کارخانه میهن مهار شد

آتش سوزی در یکی از بخش‌های تولیدی کارخانه لبنیات میهن که از عصر امروز اول مهر آغاز شده بود لحظاتی پیش مهار شد. وسعت این آتش سوزی به حدی بود که ده‌ها آتش نشان از ۸ ایستگاه آتش نشانی در اسلامشهر و تهران به همراه تجهیزات سنگین برای اطفای حریق راهی محل حادثه در جاده شورآباد تهران شدند.

یوسف منطقی، رئیس آتش نشانی اسلامشهر به همشهری گفت: هر چند وسعت آتش سوزی گسترده بود اما خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت. تلاش آتش نان برای خاموش کردن تا حدود ساعت ۱۰شب ادامه داشت و پس از اطفای حریق عملیات لکه گیری آغاز شد.

یک شاهد عینی هم دراین‌باره گفت: حدود ساعت ۶بعدازظهر بود که با شنیدن صدای انفجاری مهیب متوجه دود غلیظی شدیم که از داخل کارخانه به هوا بلند شده بود. هر چند با حضور آتش نشانان، آتش یک بار مهار شد اما متاسفانه دوباره شعله ور شد و این بار وسعت زیادی را در بر گرفت.

به گفته وی، هجوم مردم و تماشاچیان به محل حادثه، کار را برای امدادرسانان مشکل کرده بود که دقایقی بعد با اظهارات کارکنان کارخانه مبنی بر احتمال انتشار گازهای سمی، بسیاری از افراد محل را ترک کردند.

 

بازدید اپلیکیشن 127 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

عذرخواهی امامی از بازیگران شهرزاد عذرخواهی امامی از بازیگران شهرزاد
اجتماعی
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده محمد امامی و ۳۳ متهم دیگر دیروز با ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد. این‌بار محمد امامی برخلاف جلسه قبل که ارائه دفاعیاتش را به بعد از دفاع وکیلش موکول کرده بود، مفصل صحبت کرد. او در ابتدای جلسه از رسانه‌ها درخواست کرد همانطور که…...
جزییات جریمه ماسک نزدن برای تهرانی‌ها اعلام شد جزییات جریمه ماسک نزدن برای تهرانی‌ها اعلام شد
اجتماعی
معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت: افراد بالای ۱۸ سال در صورت استفاده نکردن از ماسک بار اول تذکر و بار دوم به میزان ۵۰ هزار تومان جریمه می‌شوند. حمیدرضا گودرزی در جلسه اتخاذ تصمیم در مورد نحوه برخورد با افراد فاقد ماسک در سطح شهر تهران، با اشاره…...
تماشاگران جنگ آذربایجان و ارمنستان در لب مرز! تماشاگران جنگ آذربایجان و ارمنستان در لب مرز!
اجتماعی
عصر ایران؛ تصاویری از تماشاگران جنگ آذربایجان و ارمنستان در لب مرز! را منتشر کرد....

نظرات کاربران

پاسخ دهید