بازی کاسپاروف با برنده مسابقه آرنولد و الاغش!

جهان
بازی کاسپاروف با برنده مسابقه آرنولد و الاغش!

گری کاسپاروف می‌گوید حاضر است با برنده مسابقه شطرنج آرنولد و الاغش مسابقه دهد.
به گزارش ایسنا، آرنولد شوارتزنگر، قهرمان پیشین پرورش اندام جهان با انتشار عکسی که درحال شطرنج بازی کردن با الاغش بود نوشت: بهترین حریف نیست اما همینی هست که هست.

آرنولد در حالی این عکس را منتشر کرده که رقابت‌های آمادگی جسمانی آرنولدکلاسیک استرالیا و آفریقای جنوبی به خاطر شیوع کرونا لغو شده است.
آرنولد شوارتزنگر، بازیگر و کارگردان معروف آمریکایی که خود را در خانه قرنطینه کرده با انتشار عکسی درحال شطرنج بازی کردن با الاغش نوشت: بهترین حریف نیست اما همینی هست که هست!
آرنولد کلاسیک با نام جدید جشنواره ورزشی آرنولد یک همایش سالانه برای ورزش‌های گوناگون است که به یاد آرنولد شوارتزنگر نام‌گذاری شده و تمرکز آن بر روی بدن‌سازی و مسابقه تناسب‌اندام و فیگور است.
اما گری کاسپارف، شطرنج باز معروف روسی به این اقدام آرنولد واکنش نشان داد و گفت: من اسبی ندارم، بنابراین با هر کدام یکی از شما که از سه بازی دو بازی را برنده شده باشد بازی خواهم کرد !

بازدید اپلیکیشن 100 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

میلیاردرهای آمریکا از ترس کرونا به پناهگاه‌ مخفی رفتند میلیاردرهای آمریکا از ترس کرونا به پناهگاه‌ مخفی رفتند
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح، آرش پورابراهیمی |‌ ممکن است جایی در جنوب نیوزلند روی چمن‌ ایستاده باشید و از طبیعت بکر منطقه لذت ببرید؛ آن هم در حالی که چند گوسفند در اطراف مشغول چریدن هستند؛ در همین حال اصلا بعید نیست که در واقع جلوی ورودی پناهگاه مخفی یک میلیاردر…...
‌چهار دروغ شاخدار از زبان نامزد دموکرات‌ها ‌چهار دروغ شاخدار از زبان نامزد دموکرات‌ها
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح، رامتین لطیفی| امروز می‌توان قاطعانه بیان کرد که فارغ از اختلاف نظرهای سیاسی و حزبی، دونالد ترامپ و جو بایدن از منظر شخصیتی به‌شدت شبیه همدیگرند. هردو شخصیت جنگ‌طلب دارند، هردو در طول سخنرانی‌های‌ خود بارها و بارها گاف می‌دهند و جملاتی بی‌معنی را به زبان می‌آورند،…...
مرگ ناگهانی خواننده زن آمریکایی در ۳۰سالگی مرگ ناگهانی خواننده زن آمریکایی در ۳۰سالگی
جهان
کیدی گرووز خواننده جوان آمریکایی در ۳۰ سالگی درگذشت. دلیل مرگ او هنوز مشخص نیست. خبرآنلاین: گیدی گرووز، خواننده ۳۰ ساله آمریکایی سبک پاپ و کانتری بود. او را بیشتر برای آلبوم‌های «ماهی از یکشنبه‌ها» و «زندگی دزد دریایی» می‌شناختند. بر اساس خبری که در یواس‌ای تودی منتشر شد، پیکر…...

پاسخ دهید