دانلود اپلیکیشن هفت صبح

بازی ایران و عراق چه ساعتی برگزار می‌شود؟

ورزشی
بازی ایران و عراق چه ساعتی برگزار می‌شود؟

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، دیدار تیم های ملی ایران و عراق در تاریخ ۱۶ شهریور و از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در استادیوم خلیفه قطر برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، از ۵ روز دیگر مرحله پایانی از رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا آغاز می شود و تیم ملی ایران در نخستین بازی خود به مصاف تیم ملی سوریه می رود. این دیدار روز پنج شنبه ۱۱ شهریور و از ساعت ۲۰:۳۰ در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهد شد.

اما ملی پوشان پس از این بازی، باید خود را برای یکی از حساس ترین دیدارهای این مرحله آماده کنند. شاگردان اسکوچیچ که در مرحله قبلی نیز با عراق همگروهی شده بودند، این بار نیز به مصاف این حریف سرسخت می روند. این مسابقه به دلیل محرومیت عراقی ها از برگزاری بازی های خانگی، در قطر برگزار می شود.

در همین رابطه، وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی زمان دقیق این بازی را مشخص کرد. قرار است تیم های ملی ایران و عراق در تاریخ ۱۶ شهریور و از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در استادیوم خلیفه قطر در دیداری حساس و مهم به مصاف هم بروند.

طبق اعلام کمیته داوران فیفا، ما نینگ داور باتجربه چینی به عنوان قاضی این بازی حساس انتخاب شده است. دو هموطن او به نام های شی ژانگ و کائو یای او را در امر این قضاوت یاری می کنند.

بازدید اپلیکیشن 29 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید