بازگشت یک شوماخر جدید به دنیای فرمول یک

ورزشی
بازگشت یک شوماخر جدید به دنیای فرمول یک

دنیای ورزش تورنتو نوشت: فرزند قهرمان هفت دوره فرمول یک در گرندپری ایفل آلمان شرکت خواهد کرد.

مایک شوماخر، فرزند میشائیل شوماخر، اسطوره فرمول یک که از سال ۲۰۱۳ میلادی به دلیل حادثه‌ای هنگام اسکی در کوه‌های آلپ در کما به سر می‌برد، در دور تمرینی آزاد گرندپری بعدی فرمول ۲۰۲۰ شرکت می‌کند.

مایک شوماخر هم‌اکنون برای تیم آکادمی فراری ایتالیا در فرمول ۲ رقابت می‌کند.

این راننده آینده‌دار آلمانی درباره حضورش در دور تمرینی آزاد گرندپری ایفل گفت: خیلی خوشحالم که چنین فرصتی برای من در دور تمرینی فرمول یک فراهم شده است. در واقع نخستین حضورم در فرمول یک با شرکت تماشاگران در نورنبرگ صورت خواهد گرفت. همین موضوع آن را ویژه‌تر می‌کند. می‌خواهم از تیم‌های فراری ایتالیا و آلفارومئو به خاطر فراهم آوردن این شرایط و حضورم در فرمول یک پس از گذشت یک‌ونیم سال قدردانی کنم.

مایک شوماخر افزود: در ۱۰ روز آینده خیلی خوب خودم را آماده می‌کنم تا بتوانم علاوه بر بهترین عملکرد نتیجه مطلوبی به دست آورم.

مایک شوماخر و کالوم، دو راننده آکادمی فراری هستند که پس از توافق صورت‌گرفته جایگزین راننده‌های تیم‌های آلفارومئو و هاس در دور تمرینی گرندپری ایفل خواهند شد.

بازدید اپلیکیشن 23 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
دوشنبه ۱۲ آبان *** هفته هفتم لیگ برتر انگلیس لیدز - لسترسیتی ساعت: ۲۳:۳۰زنده از شبکه ورزش...
حس‌و‌حال مهدی قائدی بعد از زدن اولین گل ملی حس‌و‌حال مهدی قائدی بعد از زدن اولین گل ملی
ورزشی
مهاجم ملی پوش تیم فوتبال استقلال گفت: خیلی خوشحالم که توانستم اولین گل ملی ام را بزنم و نمی توانم حد و اندازه آن را توصیف کنم. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهدی قایدی در خصوص دیدار تیم ملی مقابل بوسنی که منجر به گلزنی خودش شد اظهار داشت: یک بازی…...
داستان شگفت‌انگیز استقلالی شدن امیر قلعه‌نویی داستان شگفت‌انگیز استقلالی شدن امیر قلعه‌نویی
ورزشی
سلام. صبح بخیر. بیایید اول صبحی وقت را غنیمت بدانیم و قبل از اینکه خدا نکرده اخبار بد خاطرمان را مکدر کنند، دو سه تا خبر بامزه بخوانیم. مثلا این یکی که از سایت ورزش سه به امانت گرفته‌ایم و قرار است داستان عجیب استقلالی شدن امیر قلعه‌نویی را تعریف…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید