بازگشت بی‌وای‌دی ‌به ایران با مدل تانگ

کاربران ویژه - دانش و فناوری
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 3 عکس
بازگشت بی‌وای‌دی ‌به ایران با مدل تانگ

روزنامه هفت صبح، سیدمحمدرضا دادگستر | بی‌وای‌دی جزو برندهای معتبر چینی است که کم روی صفحه اول نشریات خودرویی معروف نرفته و این روزها جزو برندهای مبتکر خودروهای برقی است. بازار ایران اما چندان دل خوشی از بی‌وای‌دی ندارد. شرکت مونتاژکننده این برند در ایران، کارمانیا، نتوانس …

این مطلب برای کاربران ویژه میباشد. برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدیوها باید وارد شوید و یا اپلیکیشن هفت صبح را نصب و به کلیه امکانات دسترسی یابید.

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

  1. دوباره با دروغ های پیاپی کارمانیا گذشت و گذشت و گذشت و سالها گذشت ولی هنوز هزاران خوانواده اسیر کارمانیا هستند. و هیچ کس نیست که به داد ما مالباختگان برسه ابتدای سال ۹۷ گفته بودند خط تولید بی وای دی اس ۶ را دارند و ما رفتیم با خیال راحت ثبت نام با قیمت قطعی ۱۱۴ میلیون انجام دادیم و به این امد که ۳ ماه بهد در ماه شهریور آن سال تحویلملن می دهند اول مدام امروز فردا کردند و بعد کم کم بهانه هایشان شروع شد و گفتند تحریم هستیم در خالی که در سال ۹۸ تعداد زیادی از این ماشین را به بازار می دادند ولی برای من که تحویل شهریور سال گذشته اش بودم مدام امروز فردا کردند و ندادند و می گفتند ماشین شما چند قطعه کم دارد و به محض تکمیل شدن برایتان دعوتنامه می فرستیم گذشت و گذشت و گذشت حالا تو سال ۱۴۰۰ ادعا می کنند نسل این ماشین در جهان ور افتاده و هیچ جای دنیا وجود ندارد و می خواهند با سود تبلیغاتی کمی انصراف بدم و ماشین تانگ با قیمت ۱۱۸۵۰۰۰۰۰۰ تومن نام نویسی کنم. ایا هیچ کس نیست که به داد ما هزاران خوانواده دربدر برسد؟ کارمانیا داره مارا به مرگ می گیره که به تب راضی بشیم و از ثبت نام های خود انصراف بدیم و از شر تعهدات معوق خود خلاص شود.

دیدگاهتان را بنویسید