بازداشت ماموری که متهم را کُشت

اجتماعی
بازداشت ماموری که متهم را کُشت

ایسنا: دادسرای نظامی ناحیه جنوب غرب استان تهران به قتل فردی در شهریار ورود پیدا کرد و در همین مورد مامور شلیک کننده به متهم ضمن احضار به مرجع قضایی در بازداشت موقت به سر می‌برد.

علی قاسمی گفت: در ساعات پایانی پنج شنبه ۱۷ مهر ماه مأموران انتظامی شهریار به دنبال دریافت گزارشی به یکی از باغ‌های منطقه مراجعه و دو متهم را دستگیر و در صدد انتقال آن دو برای اخذ توضیحات بیشتر در مقر پلیس برمی‌آیند.

وی افزود: هنگام دلالت متهمان به مقر پلیس یکی از آنها ضمن درگیری با مأموران از محل متواری شده که یکی از مأموران برای متوقف کردن وی تیراندازی می‌نماید که در اثر اصابت گلوله، این فرد جان می‌سپارد.

این مقام قضایی گفت: بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه ناگوار دادسرای نظامی ناحیه جنوب غرب استان تهران به پرونده ورود کرده و ضمن احضار متهم، پس از انجام تحقیقات اولیه قرار بازداشت موقت وی صادر شده و روانه بازداشتگاه می‌شود.

قاسمی تأکید کرد: به منظور حصول نتیجه نهایی و انجام تحقیقات تکمیلی در مورد علت دقیق و قطعی وقوع این حادثه پرونده را به صورت ویژه مورد بررسی قرار می‌دهیم.

بازدید اپلیکیشن 64 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ببینید | گرداندن موبایل‌قاپ‌ها مقابل پاساژ علاءالدین در تهران ببینید | گرداندن موبایل‌قاپ‌ها مقابل پاساژ علاءالدین در تهران
اجتماعی
موبایل‌قاپ‌ها مقابل پاساژ علاءالدین تهران توسط پلیس گردانده شدند....
اظهارات دختری که در آبادان مورد ضرب‌وشتم قرار گرفت اظهارات دختری که در آبادان مورد ضرب‌وشتم قرار گرفت
اجتماعی
ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن زنی جوان توسط چند نفر زخمی شده و بر روی زمین افتاده و دست و پای او را گرفته اند، اخبار و شایعات درباره این ویدیو زیاد است دختری که مورد ضرب و جرح قرار گرفته و طرف مقابل ادعا…...
ماجرای ضرب‌و‌شتم دختر جوان در آبادان ماجرای ضرب‌و‌شتم دختر جوان در آبادان
اجتماعی
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان گفت: پس از انتشار فیلمی مبنی بر دستگیری یک خانم از سوی اهالی یک خانه در منطقه بریم و به کمک ماموران حراست فیزیکی، تحقیقات پلیس آغاز شد. سروان امیرسام کمایی امروز در تشریح این خبر اظهار کرد: در تحقیقات میدانی مشخص شد که…...

پاسخ دهید