بازداشت راننده تاکسی که زنان باحجاب را سوار نمی‌کرد

اجتماعی
بازداشت راننده تاکسی که زنان باحجاب را سوار نمی‌کرد

رئیس امنیت اخلاقی پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری راننده تاکسی خبر داد که ضمن جسارت به مسافران محجبه، از سوار کردن آن‌ها ممانعت می‌کرد.

سرهنگ احمد میرزائی گفت: چندی پیش خانم جوانی با مراجعه به اداره پلیس امنیت اخلاقی از راننده تاکسی که مانع از سوار شدنش به تاکسی شده بود و ضمنا به وی توهین و بی احترامی کرده بود، شکایت کرد.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: با تشکیل پرونده‌ای در این خصوص، تیمی از ماموران پلیس امنیت اخلاقی پایتخت برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند و در کاوش‌های اطلاعاتی محل استقرار متهم را در حوالی محله عباس آباد شناسایی کردند.

میرزائی” با اشاره به اینکه متهم پس از دستگیری منکر اعمال مجرمانه خود شد ولی در هنگام روبرویی با شاکی لب به اعتراف گشود، بیان داشت: این فرد چندین نوبت نیز برای مسافران محجبه دیگر ایجاد مزاحمت کرده که نهایتا برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد.

وی در پایان از شهروندان خواست در صورت روبرو شدن با همچین مواردی سریعا گزارش‌های خود را از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

منبع: خبرگزاری میزان

بازدید اپلیکیشن 57 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

قیمت ببر آپارتمانی در بازار فروش حیوانات قیمت ببر آپارتمانی در بازار فروش حیوانات
اجتماعی
بساط کوچه مرغی سال‌ها پیش جمع شد. اهالی و کسبه به‌ خاطر بوی بد پرنده‌ها و ماکیان و انواع و اقسام سگ و گربه و مار و ملخی که در گاراژها و انبارهای اطراف نگهداری می‌شد، شکایت داشتند تا اینکه بازار پرنده فروش‌ها با سر و شکلی تمیز و امروزی…...
جنجال در افتتاحیه‌ زیرگذر استاد‌ معین جنجال در افتتاحیه‌ زیرگذر استاد‌ معین
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | صبح دیروز وقتی پیروز حناچی شهردار تهران به اتفاق محسن هاشمی و چند تن از نمایندگان شورای شهر برای افتتاح پروژه زیر گذر طرشت-استاد معین رفته بودند با شعارهای اعتراضی جمعی از مردم این منطقه مواجه شدند که نسبت به دو‌طرفه نبودن این مسیر جدید اعتراض…...
زمین‌لرزه در آذربایجان‌غربی تلفات جانی نداشته است زمین‌لرزه در آذربایجان‌غربی تلفات جانی نداشته است
اجتماعی
زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴.۹ ریشتر ساعت ۲۱ و ۳۷ دقیقه و ۳۰ ثانیه دیشب آذربایجان‌غربی را لرزاند. به نوشته تابناک، مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌غربی گفت: خوشبختانه این زمین لرزه خسارت جانی نداشته اما خسارات مادی آن در حال بررسی است. وی با بیان اینکه هیچ گونه نگرانی وجود…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید