اگر النصر سندی از من علیه پرسپولیس دارد، رو کند!

ورزشی
اگر النصر سندی از من علیه پرسپولیس دارد، رو کند!

خبرورزشی نوشت: باشگاه النصر در ادامه تلاش های خارج از زمین خود برای رسیدن به فینال آسیا، دست به دامن برانکو ایوانکوویچ شده بود.

برانکو ایوانکوویچ تاکید کرد غیر از پیگیری پرونده مطالباتش از پرسپولیس که از سوی وکیل او و از طریق فیفا انجام شده هیچ اقدامی علیه پرسپولیس انجام نداده است

باشگاه النصر که شکایتش از پرسپولیس هیچ پایه حقوقی ندارد، در پی اضافه کردن حداقل مدارک و مستنداتی به پرونده است. النصری ها در یکی از اقدام های خود از برانکو ایوانکوویچ و وکیل او مدرکی علیه پرسپولیس خواسته اند. باشگاه عربستانی از برانکو خواسته که اعلام کند به پرسپولیس هشدار داده اگر تا تاریخ مشخص مطالباتش پرداخت نشود، پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته می شود.

گفته می شود مدیران النصر تلاش کردند با برانکو ایوانکوویچ تماس بگیرند و حداقل یک دستنوشته از او علیه پرسپولیس داشته باشند. برانکو هیچ جوابی به پیام واسطه های باشگاه عربستانی نداد و آن ها در ادامه سراغ دارا بوشیچ، وکیل برانکو رفتند که او هم به النصر جواب رد داد و اعلام کرد او و موکلش حاضر نیستند هیچ اقدامی علیه پرسپولیس انجام بدهند. دارا بوشیچ تاکید کرد آن ها شکایت شان برای دریافت دستمزد برانکو را از طریق فیفا پیگیری کردند و در نهایت هم تابع تصمیم فیفا هستند و خارج از این مسیر قانونی هیچ اقدامی برای رسیدن به مطالبات خود نکرده و نخواهند کرد.

این در حالی است که برخی خبرنگاران عربستانی مدعی هستند وکیل برانکو هم در پرونده شکایت النصر از پرسپولیس، گواهی کرده باشگاه ایرانی از مدت ها قبل می دانست پنجره نقل و انتقالاتش بسته است!

ساعتی پیش با سرمربی اسبق پرسپولیس تماس گرفتیم تا صحت و سقم این خبر را جویا شویم. برانکو ایوانکوویچ گفت: اگر النصر و طرفدارانش نامه رسمی یا حتی دست نوشته غیر رسمی از من یا وکیل من دارند که ما علیه پرسپولیس گواهی کرده ایم، حتما این اسناد را ارائه کنند. وکیل من بارها تاکید کرده پروسه شکایت از باشگاه پرسپولیس فقط از طریق فیفا پیگیری می شود و طبیعی است ما مسیر دیگری را امتحان نکنیم. تا جایی که از ایران به من خبر داده اند، پرسپولیس تمامی نقل و انتقالات خود را قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات انجام داده و مرتکب هیچ تخلفی نشده است.
برانکو همچنین با تبریک فینالیست شدن پرسپولیس گفت: قبل از شروع رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفته بودم پرسپولیس می تواند باز هم به فینال برسد. من بخشی از تاریخ باشگاه پرسپولیس هستم و باشگاه پرسپولیس هم بخشی از زندگی ورزشی من است. وقتی پرسپولیس به فینال آسیا می رسد معلوم است اولین و طبیعی ترین واکنش من شادی از این اتفاق است چرا که روزهای خوب همکاری با این مجموعه را به یاد می آورم. ما با پنجره بسته به فینال آسیا رسیدیم، با حمایت هواداران پرسپولیس که هنوز در قلب من جا دارند و با تلاش بازیکنانی که به خودشان هم گفتم که هر کدام شان به تنهایی می توانند یک تیم باشند. آن زمان ما می توانستیم حتی قهرمان آسیا شویم و حالا من امیدوارم این پرسپولیس در فینال به پیروزی برسد و قهرمان آسیا شود. این خواسته قلبی من در مورد سرنوشت تیمی است که سال های درخشانی را با هم گذراندیم.
گفته می شود برخی واسطه های باشگاه النصر حتی حاضر بودند مبالغی در اختیار وکیل برانکو ایوانکوویچ قرار بدهند تا از او سندی علیه پرسپولیس بگیرند. سندی در این حد که باشگاه پرسپولیس از عواقب نپرداختن پول برانکو با خبر بوده و عامدانه این مبلغ را پرداخت نکرده است اما دارا بوشیچ حاضر به انجام چنین کاری نشد.

وقتی در این مورد از برانکو سوال کردیم، جواب داد: یک بار دیگر گفته هایم را مرور کنید. من و پرسپولیس با هم یک تاریخ مشترک داریم. باز هم تاکید می کنم اگر مدرکی دست النصر و حتی طرفدارانش است که وکیل من اقدامی علیه پرسپولیس انجام داده، حتما همین امروز منتشر کنند.

بازدید اپلیکیشن 49 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

هروویه میلیچ قراردادش را با استقلال فسخ کرد هروویه میلیچ قراردادش را با استقلال فسخ کرد
ورزشی
هروویه میلیچ، مدافع کروات استقلال قراردادش را با این تیم فسخ کرده است به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با اعلام احمد مددی، سرپرست باشگاه استقلال این اتفاق به دلیل پرداخت نشدن میلیج رخ داده اما مددی مدعی شد ستاره کروات استقلال در صورت پرداخت مطالباتش حاضر به همکاری و عقد قرارداد…...
روزبه چشمی با ام‌صلال به توافق رسید روزبه چشمی با ام‌صلال به توافق رسید
ورزشی
مدافع استقلال در قطر ماند تا با باشگاه ام صلال قرارداد ببندد. خبرآنلاین: مدافع استقلال در قطر ماند تا با باشگاه ام صلال قرارداد ببندد. روزبه چشمی با باشگاه ام صلال به توافق رسید. در حالی که مدیران استقلال گفته بودند با این بازیکن به توافق رسیده اند و فصل…...
پست پرسپولیسی محسن رضایی پست پرسپولیسی محسن رضایی
ورزشی
محسن رضایی به رفتار عربستان و تلاش آن برای محرومیت یک بازیکن پرسپولیس و پیروزی این تیم واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به پیروزی تیم پرسپولیس در مقابل تیم النصر عربستان و صعود به فینال جام باشگاه‌های آسیا با…...

پاسخ دهید