انگیزه واکسن زدن شهاب حسینی مشخص شود!

فرهنگی
انگیزه واکسن زدن شهاب حسینی مشخص شود!

انتخاب: غلامرضا منتظری، نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام شهاب حسینی، بازیگر مشهور کشور در تزریق (دریافت) فاکسن فایزر در خاک آمریکا به «روزنامه اینترنتی فراز» گفت: «من به جهت حقوقی من تخصصی ندارم؛ اما وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید پیگیر این مساله باشد تا انگیزه‌های این کار مشخص شود.»
منتظری با بیان اینکه «با توجه به وضعیت، رعایت سیاست های کلی کشور و مصالح ملی ما سبب عزت و سربلندی ما خواهد بود» افزود: «اگر شهاب حسینی این کار را نمی کرد بهتر بود و هرقدر به سیاست های کلی در این زمینه احترام بگذاریم به نفع ما است.»
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد:«فارغ از انگیزه های شخصی این فرد، این اقدام شاید بهانه ای برای هنجارشکنی دیگران شود. وقتی از این استانداردهای تعیین شده عبور کنند، زمینه جسارت افراد دیگر را هم فراهم می کند.»
گفتنی است پس از بازتاب‌های گسترده و بیشتر منفی انتشار تصاویر واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا، او با تایید این موضوع گفته «نیت قبلی و برنامه‌ریزی مشخصی برای زدن واکسن» فایز نداشته و «به اصرار یکی از دوستان» در صف واکسن مازاد ایستاده است.

واکسن زدن شهاب حسینی زمینه جسارت را فراهم کرد
انتشار فیلم شهاب حسینی در آمریکا برای تزریق واکسن کرونا در روزهای اخیر در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و حالا در فضای مجازی به شدت از او انتقاد می‌شود و این نقد به او دیگر سلبریتی‌ها وارد شده که آنها با پول‌های بادآورده و دستمزدهای نجومی که بخش عمده آن از شرکت‌های ارزش افزوده یا توسط سرمایه‌گذارانی همچون محمد امامی تامین شده، سفر آمریکا می‌روند و با خیال راحت واکسنشان را می‌زنند و بعد در ایران مقابل دوربین قرار می‌گیرند و از زمین و زمان انتقاد می‌کنند و گلایه دارند که چرا وضع مملکت اینگونه است!

بازدید اپلیکیشن 58 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

انتقاد مجری تلویزیون از پخش سوتی‌ معلم‌ها در فضای مجازی انتقاد مجری تلویزیون از پخش سوتی‌ معلم‌ها در فضای مجازی
فرهنگی
مجری برنامه تلویزیونی در واکنش به پخش سوتی‌های دانش‌آموزان و معلمان در شبکه‌های اجتماعی گفت: چرا باید به سوتی یک دانش‌آموز هارهار بخندیم؟...
علی انصاریان مهمان برنامه بعدی همرفیقِ شهاب حسینی علی انصاریان مهمان برنامه بعدی همرفیقِ شهاب حسینی
فرهنگی
برنامه اینترنتی «همرفیق» پنجشنبه هر هفته با حضور یک چهره سرشناس و بهترین رفیق او پخش می‌شود. در این برنامه یک چهره سرشناس مهمان اصلی شهاب حسینی است و در بخش دوم، چهره‌ای دیگر به انتخاب مهمان روی صحنه می‌آید و «همرفیق» با حضور و گفتگوی این دو با حسینی…...
پیام تسلیت جشنواره فیلم فجر در پی درگذشت انصاریان پیام تسلیت جشنواره فیلم فجر در پی درگذشت انصاریان
فرهنگی
ایسنا: روابط عمومی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، در پیامی درگذشت «علی انصاریان» قهرمان ملی و بازیگر سینمای ایران را تسلیت گفت. به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، متن این پیام به شرح زیر است: "بازگشت همه به‌سوی اوست علی‌انصاریان، به عنوان یک چهره محبوب ملی، محبوب…...

پاسخ دهید