دانلود اپلیکیشن هفت صبح

انتقادات تاریخی سردار نقدی از هخامنشیان و ساسانیان

سیاسی
انتقادات تاریخی سردار نقدی از هخامنشیان و ساسانیان

سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: هخامنشیان پلید، بزرگترین کشتارها و خیانت‌ها را کرد؛ کشور را هم دو دستی تقدیم یونان کرد؛ ساسانیان هم ایران را تقدیم مغول‌ها کرد.

محمدرضا نقدی عصر امروز چهارشنبه در یادواره ۴۵۰ شهید شهرستان خدابنده اظهار داشت: همه داستان‌های دفاع مقدس همانند افسانه است با این تفاوت که همه‌ آن‌ها واقعی و رخ داده است. معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه منطق شهدای ما کاملاً متفاوت با منطق شاهان ظالم کشور بوده است، گفت: تاریخ‌نویسان مزدور که به سرویس‌های جاسوسی وابسته هستند تلاش می‌کنند تاریخ کشور ما را تحریف کنند‌‌. تاریخ ۸ هزار ساله ما را به ۲۵۰۰ سال کاهش داده‌اند. تاریخ‌نویسان مزدور فقط می‌خواهند نسب ملت ایران را به شاهان ظالم کلید بزنند ولی منطق شهدا ثابت کرد که نسب ملت ایران ربطی به شاهان ندارد. منطق شاهان ظالم همانند منطق آمریکا است‌. تا وقتی زور دارید زور بگویید و هر زمان که زور ندارید مقابل قدرتمندان تسلیم بشید. سلسله پلید هخامنشی که بزرگترین کشتارها و خیانت‌ها را در کشور کرد بعد از افول قدرت کشور را دو دستی تقدیم یونان کرد. از سوی دیگر ساسانیان هم بعد از افول قدرت کشور را به مغول‌ها تقدیم کردند.

منبع: جماران

بازدید اپلیکیشن 106 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. اصن مغول ها چه ربطی به ساسانیان داره بعد بزرگترین امپراطوری جهان از ابتدای تاریخ تا حال حاضر هخامنشیان بودن این چه جور برداشت تاریخی هست کاش از چیزایی که نمی‌دانیم حرف نزنیم کاش….

  2. اشتباه لپی بوده عزیزان ! سامانیان رو با ساسانیان جابجا فرمودند. البته ساسانیان هم سزاوار سرزنش اند که مملکت را تقدیم اعراب کردند! بهرحال کلا اجداد خوبی داشتیم. هی مملکت را تقدیم می کردند!!! یونانی، عرب، مغول، ترک…!!!

پاسخ دهید