انتشار شماره جدید مجله “روزنامه نگاری جدید”

فرهنگی
انتشار شماره جدید مجله “روزنامه نگاری جدید”

شماره سوم مجله “روزنامه نگاری جدید” منتشر شد.
موضوع اصلی این شماره مجله تخصصی حوزه رسانه، “شهروند خبرنگاری” است.
در بخش نخست با عنوان “خبرنویسی” این مطالب منتشر شده اند: “خبرنویسی با شهروند خبرنگاری (رضا غبیشاوی)”، “علیه خبر جعلی”، “اخبار جعلی چرا گسترش یافته اند (دکتر قادر باستانی)”، “خبر جعلی” و ” نقد خبر”.
در بخش “خبر جعلی”، به ۱۱ خبر جعلی و چگونگی تشخیص آنها اشاره شده است. همچنین در بخش “نقد خبر”، ۱۰ خبر به لحاظ اصول حرفه ای، ادیت و بررسی شده اند.

“شهروند خبرنگاری” عنوان بخش دوم و اصلی مجله است. مطالب این بخش نیز این گونه اند: “روزنامه نگاری و شهروند خبرنگاری، فرصت ها و چالش ها”، “شهروند خبرنگاری، یک ضلع از سه ضلع (محمد جلالی)”، “شهروند خبرنگاری در شبکه الجزیره”، “شهروند خبرنگاری در روزنامه نگاری (آرش خوشخو)”، “چگونه از شهروند خبرنگاری استفاده کنیم (فرید عطارزاده)”، “آیا همه مردم روزنامه نگارند؟”، “از پل تاک تا تلگرام، رسانه جدید و عضو پذیری افراطیون” و “چگونه تلگرام در روسیه به جذاب ترین رسانه جدید تبدیل شد؟”

در سومین بخش مجله با عنوان “روزنامه نگاری و فضای مجازی” نیز مصاحبه ای با دکتر حسن نمکدوست استاد علوم ارتباطات با تیتر “تضعیف رسانه های اصلی نگران کننده است” منتشر شده. “چالش رسانه، از صدام تا توییتر” نیز تیتر دیگر مطلب مجله است.

“پرسش و پاسخ” هم به جواب سوالات مطرح در عرصه روزنامه نگاری می پردازد. در بخش “کتاب” نیز تعدادی از کتاب های جدید حوزه رسانه و روزنامه نگاری معرفی شده اند.

مجله روزنامه نگاری جدید در تعدادی از کیوسک های مطبوعات در مرکز شهر تهران و کتابفروشی ها توزیع می شود.
همچنین می توان شماره های جدید و قبلی مجله را از طریق فروشگاه “پیشگاه” (تهران – خیابان کارگر، بالاتر از میدان انقلاب، مجتمع مهرسان، فروشگاه پیشگاه) تهیه کرد. علاوه بر این می توان با تماس تلفنی یا واتس اپی با شماره ۰۹۳۶۳۶۸۸۳۵۴ مجله یا نسخه پی دی اف را اینترنتی، خریداری کرد.

مدیرمسوول و سردبیر مجله “روزنامه نگاری جدید”، رضا غبیشاوی است.

بازدید اپلیکیشن 9 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

باران کوثری به کرونا مبتلا شد باران کوثری به کرونا مبتلا شد
فرهنگی
فیلم نیوز: باران کوثری که این روزها مشغول بازی در سریال «ملکه گدایان» است به ویروس کرونا مبتلا شد. «ملکه گدایان» یکی از سریال هایی است که این روزها تصویربرداری اش در حال انجام است و تست کرونا باران کوثری که نقش اصلی سریال را بازی می کند مثبت اعلام…...
آخرین«دیرین‌دیرین»مرحوم ابوالحسنی برای ۱۳بدر آخرین«دیرین‌دیرین»مرحوم ابوالحسنی برای ۱۳بدر
فرهنگی
برترین‌ها: محمد ابوالحسنی، تهیه کننده و خالق انیمیشن «دیرین دیرین» هفتم فروردین ماه بر اثر ابتلا به ویروس کرونا دارفانی را وداع گفت....
به یاد خسرو شکیبایی و بنان و بهار دلنشین به یاد خسرو شکیبایی و بنان و بهار دلنشین
فرهنگی
حتی اگر خسرو شکیبایی زاده بهار هم نبود باز هم به قطعه «بهار دلنشین» زنده‌یاد غلامحسین بنان عشق می‌ورزید؛ آخر او عاشق شعر بود و عاشق بهار. به گزارش ایسنا، درست است که ما هرگز صدای او را به هنگام زمزمه «بهار دلنشین» نشنیدیم ولی می‌توانیم تصور کنیم که چه…...

پاسخ دهید