انتشار شماره جدید مجله “روزنامه نگاری جدید”

فرهنگی
انتشار شماره جدید مجله “روزنامه نگاری جدید”

شماره سوم مجله “روزنامه نگاری جدید” منتشر شد.
موضوع اصلی این شماره مجله تخصصی حوزه رسانه، “شهروند خبرنگاری” است.
در بخش نخست با عنوان “خبرنویسی” این مطالب منتشر شده اند: “خبرنویسی با شهروند خبرنگاری (رضا غبیشاوی)”، “علیه خبر جعلی”، “اخبار جعلی چرا گسترش یافته اند (دکتر قادر باستانی)”، “خبر جعلی” و ” نقد خبر”.
در بخش “خبر جعلی”، به ۱۱ خبر جعلی و چگونگی تشخیص آنها اشاره شده است. همچنین در بخش “نقد خبر”، ۱۰ خبر به لحاظ اصول حرفه ای، ادیت و بررسی شده اند.

“شهروند خبرنگاری” عنوان بخش دوم و اصلی مجله است. مطالب این بخش نیز این گونه اند: “روزنامه نگاری و شهروند خبرنگاری، فرصت ها و چالش ها”، “شهروند خبرنگاری، یک ضلع از سه ضلع (محمد جلالی)”، “شهروند خبرنگاری در شبکه الجزیره”، “شهروند خبرنگاری در روزنامه نگاری (آرش خوشخو)”، “چگونه از شهروند خبرنگاری استفاده کنیم (فرید عطارزاده)”، “آیا همه مردم روزنامه نگارند؟”، “از پل تاک تا تلگرام، رسانه جدید و عضو پذیری افراطیون” و “چگونه تلگرام در روسیه به جذاب ترین رسانه جدید تبدیل شد؟”

در سومین بخش مجله با عنوان “روزنامه نگاری و فضای مجازی” نیز مصاحبه ای با دکتر حسن نمکدوست استاد علوم ارتباطات با تیتر “تضعیف رسانه های اصلی نگران کننده است” منتشر شده. “چالش رسانه، از صدام تا توییتر” نیز تیتر دیگر مطلب مجله است.

“پرسش و پاسخ” هم به جواب سوالات مطرح در عرصه روزنامه نگاری می پردازد. در بخش “کتاب” نیز تعدادی از کتاب های جدید حوزه رسانه و روزنامه نگاری معرفی شده اند.

مجله روزنامه نگاری جدید در تعدادی از کیوسک های مطبوعات در مرکز شهر تهران و کتابفروشی ها توزیع می شود.
همچنین می توان شماره های جدید و قبلی مجله را از طریق فروشگاه “پیشگاه” (تهران – خیابان کارگر، بالاتر از میدان انقلاب، مجتمع مهرسان، فروشگاه پیشگاه) تهیه کرد. علاوه بر این می توان با تماس تلفنی یا واتس اپی با شماره ۰۹۳۶۳۶۸۸۳۵۴ مجله یا نسخه پی دی اف را اینترنتی، خریداری کرد.

مدیرمسوول و سردبیر مجله “روزنامه نگاری جدید”، رضا غبیشاوی است.

بازدید اپلیکیشن 9 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

شایعه پیوستن فرزاد حسنی به ایران اینترنشنال شایعه پیوستن فرزاد حسنی به ایران اینترنشنال
فرهنگی
فرارو- شایعاتی مبنی بر مهاجرت و پیوستن فرزاد حسنی مجری صداوسیما به شبکه ایران اینترنشنال در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده است. فرزاد حسنی تاکنون به این شایعات واکنشی نشان نداده است. ایران اینترنشنال شبکه فارسی زبان ضد حکومت ایران است که با حمایت مالی عربستان…...
پخش سریال جنجالی تلویزیون سوریه از شبکه افق پخش سریال جنجالی تلویزیون سوریه از شبکه افق
فرهنگی
سریال «نگهبان قدس» (حارس القدس) که ساخته کشور سوریه است، برای اولین بار از شبکه افق سیما در ایام رمضان پخش می‌شود. سریال حارس القدس (نگهبان قدس) در سال ۲۰۲۰ به کارگردانی باسل الخطیب در کشور سوریه تولید و پخش شده است. این سریال به دلیل پرداخت به موضوع آزادسازی…...
فیلم «خانه‌ به‌دوش» جایزه‌های بفتا را هم درو کرد فیلم «خانه‌ به‌دوش» جایزه‌های بفتا را هم درو کرد
فرهنگی
فیلم «سرزمین خانه‌به‌دوش‌ها» از بفتا چهار جایزه گرفت و در این رویداد مهم سینمایی نیز پیشتاز شد. بهترین فیلم، بهترین بازیگر زن نقش اول، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمبرداری، چهار جایزه‌ای است که «سرزمین‌ خانه‌به‌دوش‌ها» دیشب در مراسم جوایز سینمایی بفتا به دست آورد. به روال دیگر رویدادهای سینمایی دوران…...

پاسخ دهید