دانلود اپلیکیشن هفت صبح

انتخابی جام جهانی در اروپا؛ انگلیس در یک قدمی قطر

ورزشی
انتخابی جام جهانی در اروپا؛ انگلیس در یک قدمی قطر

در ادامه دیدارهای هفته نهم دور انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره اروپا جمعه شب ایتالیا در گروه C میزبان سوئیس بود و با تساوی یک – یک متوقف شد. در این مسابقه سیلوان ویدمار در دقیقه ۱۱ دروازه قهرمان یورو ۲۰۲۰ را گشود، اما جیووانی دی‌لورنتزو در دقیقه ۳۶ گل تساوی بازی را به ثمر رساند. آتزوری در دقیقه ۹۰ هم صاحب یک ضربه پنالتی شد که جورجینیو آن را هدر داد.

ایرلند شمالی در دیگر دیدار این گروه با تنها گل بناس ساتکوس در دقیقه ۱۸ (گل به‌خودی) بر لیتوانی غلبه کرد. ایتالیا و سوئیس که در آخرین دیدار خود به ترتیب مقابل ایرلند شمالی و بلغارستان صف‌آرایی می‌کنند، با ۱۵ امتیاز و بر حسب تفاضل گل رتبه‌های اول و دوم جدول گروه C را به خود اختصاص داده‌اند.

در گروه F دانمارک با نتیجه ۳ بر یک از سد جزایر فارو گذشت و رکورد صد درصد پیروزی خود را تداوم بخشید. اسکاتلند هم با نتیجه ۲ بر صفر بر مولداوی غلبه کرد و اتریش با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل رژیم اشغالگر قدس پیروز شد. در این گروه پس از دانمارکِ صعود کرده، اسکاتلند با ۲۰ امتیاز جایگاه خود را در رتبه دوم جدول قطعی کرده است.

همچنین در گروه I انگلیس با پیروزی ۵ بر صفر، شکست سنگینی بر آلبانی تحمیل کرد. هری مگوایر در دقیقه ۹، هری کین در دقایق ۱۸، ۳۳ و ۲+۴۵ و جردن هندرسون در دقیقه ۲۸ برای سه‌شیر گلزنی کردند. انگلیس با ۲۳ امتیاز و اختلافی سه امتیازی نسبت به لهستانِ رده دومی، در صورت کسب یک تساوی در دیدار روز دوشنبه مقابل سن‌مارینو مسافر جام جهانی می‌شود.

لهستان هم جمعه شب با نتیجه ۴ بر یک مقابل آندورا پیروز شد. روبرت لواندوفسکی در دقایق ۵ و ۷۳، کامیل جوزیاک در دقیقه ۱۱ و آرکادیوش میلیک در دقیقه ۲+۴۵ گل‌های شاگردان پائولو سوسا را به ثمر رساندند و مارک والس در دقیقه ۴۵، یکی از این گل‌ها را جبران کرد. در این گروه مجارستان نیز با نتیجه ۴ بر صفر برابر سن‌مارینو به برتری رسید. لهستان با ۲۰ امتیاز پایین‌تر از انگلیس و در رده دوم جدول گروه I قرار دارد.

بازدید اپلیکیشن 21 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید