تاجگردون: از دوسالگی چندین هکتار زمین داشتم

سیاسی
تاجگردون: از دوسالگی چندین هکتار زمین داشتم
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می گوید: از ۲۴ سالگی جزو مدیران ارشد کشور بودم و حقوق بالایی داشتم اما سعی کردم حتی سهوا هم مال حرام در اموالم وارد نشود.

اموال و دارایی غلامرضا تاجگردون

به گزارش خبرآنلاین، غلامرضا تاجگردون در بخشی از گفتگوی خود با بخش تصویری خانه ملت، درخصوص موظف شدن نماینده ها برای انتشار اموال خود، گفت: من لیستش را آوردم اما هنوز فرصت نکردم وارد کنم. به نظر من همه نمایندگان مجلس این کار را بکنند.

وی افزود: پدر من مالک بود. من متولد ۱۳۴۵ هستم و در سال ۱۳۴۷ و زمانیکه دو سال داشتم چندین هکتار زمین به نام من خورده است. پس من از ابتدا مالی داشتم و این مال هم زایش و درآمد دارد. حتی وقتی نونهالی بودم.

این رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، همچنین اظهار کرد: من و برادرانم سیصد یا چهارصد هکتار زمین داریم. این زمین ها مکانیزه هستند، آب دارند و روی آنها کشاورزی می شود.

تاجگردون خاطر نشان کرد: یادم می آید سال ۱۳۶۳ در تهران به دانشگاه آمدم بعد از آن در سال ۱۳۶۶ یا ۱۳۶۷ زمانی که حدودا ۲۲ سال داشتم یک آپارتمان در خیابان وزرای تهران خریدم. پس اگر مالی دارم و زیاد می شود از مجلس و دولت نبوده است. از ۲۴ سالگی هم جزو مدیران ارشد کشور بودم و حقوق بالایی داشتم. یک هوش حداقلی معیشتی هم دارم اما هیچ گاه بنگاه اقتصادی یا بیزینس اقتصادی و شرکتی نداشتم.

وی تصریح کرد: اینطور بوده که زمینی بفروشم یا ماشینی بخرم و بفروشم اما سعی کردم حتی سهوا هم مال حرام در اموالم وارد نشود. مرفه بی درد نیستم، تجملاتی هم زندگی نمی کنم اما سعی کردم مالم را کتمان نکنم، اینطور که بگویند فرد می تواند سوار لکسوس شود اما با پراید عبور و مرور کند.

بازدید اپلیکیشن 324 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

چه خبر از اعلام اموال مسئولان؟ چه خبر از اعلام اموال مسئولان؟
سیاسی
فارس نوشت: اسدالله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست سران قوا برای تصمیم‌گیری در خصوص اعلام اموال و دارایی مسئولان اظهار داشت: بر اساس اصل ۱۴۳ قانون اساسی باید دارایی های رهبری نظام و روسای جمهوری و معاونین و وزرای آنها و روسای قوا اعلام…...
رئیسی: اختلاس‌گران خودشان اموال را بازگردانند رئیسی: اختلاس‌گران خودشان اموال را بازگردانند
سیاسی
ایسنا:رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در کشور، اتهام زنی‌های بدون سند را موجب وارد آمدن ضربه به روند مبارزه با فساد دانست و گفت: کسانی که به هر دلیل دچار هوای نفس شده و به اموال مردم با…...
تاجگردون: ردیف بودجه مؤسسه آیت الله مصباح در ابتدا یک میلیارد تومان بود بعدا افزایش یافت تاجگردون: ردیف بودجه مؤسسه آیت الله مصباح در ابتدا یک میلیارد تومان بود بعدا افزایش یافت
سیاسی
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این که طرح جریمه ریالی سربازی در لایحه بودجه ۹۸ نیامده است، گفت: البته نمایندگان این طرح را پیشنهاد دادند تا سال آینده لحاظ شود ولی این امر منوط به مذاکره با ستادکل نیروهای مسلح است. به گزارش ایرنا از…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید